img-01

ВІДКРИТИЙ ПОКАЗ ВІДЕОРОБІТ 3 КУРСУ ОПП "РЕЖИСУРА ТЕЛЕБАЧЕННЯ"Наприкінці грудня активні студенти групи 3-ТБ запросили студентів та викладачів факультету на показ своїх відеоробіт. Показ складався з двох блоків: 1) Обговорення проблемних репортажів, 2) Обговорення екранізацій малих літературних форм та документальних проектів. Таким чином, кожен студент захищав дві роботи: репортаж та ігрову/документальну форму. Майстер курсу групи: старший викладач кафедри кінотелережисури та сценарної майстерності Борис Фарафонов.В обговореннях брали участь заступник декана, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри Ольга Косачова та викладач кафедри кінотелережисури та сценарної майстерності Валентина Чайковська.Проблематика репортажів була наступною:

1. Halloween у ТЦ "Нікольський": настрій харків'ян під час війни. Автор: Микола Толстоносов.

2. Нічні клуби м. Харкова: чи можна абстрагуватися від війни? Автор: Микита Толстяк.

3. Адаптація українців у німецькому суспільстві. Автор: Валерія Толстокорова.Викладачі відзначили переваги репортажів: розуміння формату жанру, впевнену роботу в кадрі та інтерв'ю з багатьма учасниками івентів, а також незначні недоопрацювання, які студенти взяли до уваги.Екранізації/документальні формати були представлені роботами:

1. Школа: дистанційне навчання (документальний проект). Автор: Микола Толстоносов.

2. Чарльз Буковський і злий лист про роботу з 9 до 5 (екранізація). Автор: Микита Толстяк.

3. Раймонд Карвер "Що не танцюєте?" (екранізація). Автор: Валерія Толстокорова.На цей раз обговорення було більш жвавим. Особливий інтерес викликала робота Валерії Толстокорової - екранізація оповідання Раймонда Карвера "Що не танцюєте?", виконана на доволі професійному рівні. Робота містить цікаву драматургію та відкритий фінал, що залишає після себе багато питань та роздумів.Загалом обговорення було насиченим та цікавим. Дякуємо студентам за їхню працю та творчі напрацювання і бажаємо їм подальших успіхів!Матеріал підготувала заступник декана факультету АВМ Ольга Косачова.