img-01

ВИБОРИ СТУДРАДИ ФАКУЛЬТЕТУ АВМДвадцятого вересня був обраний новий склад Студентської ради АВМ та новий голова. На посаду голови балотувалися Бутко Маргарита Юріївна, студентка другого курсу групи ТБ-2, та Фаль Маргарита Віталіївна, студентка другого курсу групи КТО-2.На виборах перемогла Фаль Маргарита, вона переконала виборців – членів теперішньої Студентської ради – своїми новаторськими ідеями, чим здобула прихильність близько 60% виборців. Бутко Маргарита, на жаль, не змогла переконати у своїй компетентності та можливостях покращити Студентську раду. Сподіваємось, що на наступні вибори вона зможе проявити себе. Щирі побажання удачі Маргаритам на їхньому шляху.До членів Студентської ради АВМ були обрані такі студенти з різних курсів, з різними талантами та різними здібностями.

Фаль Маргарита Віталіївна, 2 курс.

Кінотелеоператор. Учасниця міжнародних виставок та міжнародних конференцій. Голова студентського самоврядування факультету АВМ. Відповідальна і спроможна до нових звершень у операторській майстерності та у якості керівника.Проскуріна Крістіна Євгенівна, 4 курс.

Радію, що вже четвертий рік поспіль можу бути корисною для студентської спільноти та факультету загалом. Ми думали, що ковід - найстрашніше, що можемо пережити, а натомість подивилися в очі війні. Але і це не зламало нашу команду, бо вмотивовані студенти можуть зробити будь-що, коли є бажання і ціль. Сподіваюся, що цього року ми також зможемо підтримати вже рідні проєкти та звісно, створити щось нове і круте!Бутко Маргарита Юріївна, 2 курс.

Я Маргарита Бутко, навчаюсь на 2 курсі на освітній програмі "Режисура телебачення та аудіовізуальних проєктів". У червні 2022 року закінчила телевізійне відділення Школи сучасних театрально-сценічних напрямів. 4 Жовтня 2023 року посіла 1 місце у номінації аудіовізуального мистецтва з відеороботою "Що таке осінь" у Міжнародному дистанційному багатожанровому конкурсі "ФайноСвіт Фест". З 26 червня проходжу курс з веб-дизайну. Систематично проводжу ігри з фінансової грамотності у клубі "Kids Start-Up Lab". Належу до медіа-сектору, сектору масових свят та навчального сектору.Донець Роман Сергійович, 2 курс.

Роман, ВБТР (відеоблогінг та телерепортерство) 2 курс. Дуже полюбляю монтаж та відеоігри, мрія створити «Тарантиновський фільм по Українські» та вивести відеоігри на високохудожній рівень.Наумова Софія Романівна, 3 курс.

Мене звати Софія, я навчаюся на третьому курсі за спеціальністю «Телерепортерство», належу до секторів медіа і масових заходів. Вже з першого курсу почала працювати за спеціальністю. Постійно проходжу закордонні курси з підвищення кваліфікації і розвиваюся у своїй сфері діяльності. Мене часто називають універсальним солдатом😂, бо я дуже багатофункціональна у своїй сфері діяльності (і не тільки). One of my biggest desires is to make Ukrainian TV and cinema as modern, as abroad.Зрайченко-Полозенцова Катерина Олексіївна, 1 курс.

Я - креативна особистість із 12-річним досвідом у світі танців та телевізійного мистецтва. Навчаюсь за спеціальністю відеоблогінг та телерепортерство, і перебуваю у медіа-секторі студради. Протягом 5 років навчалася у Харківській ШСТСН та набула досвіду на зйомках для каналу Triolan. Мої досягнення також включають інтерв'ю із всесвітнім параолімпійським чемпіоном світу Максимом Крипаком. Зараз активно розвиваю себе як тренер-хореограф, поєднуючи свою творчість з педагогічними здібностями.Логутова Дар’я Костянтинівна, 1 курс.

Мене звуть Логутова Дар'я, я навчаюсь на факультеті аудіовізуального мистецтва на журналіста. Із головних якостей можуть мені знадобитися у моїй професії,я можу виділити : гарну пам'ять, комінікабельність, вміння вислухати людину. У студраді я належу до сектору масових свят.Коняшенко Анастасія Андріївна, 4 курс.

Я навчаюся на 4-му курсі освітньо-професійної програми Телерепортерство. У мене класно виходить озвучувати якісь мультфільми або фільми, володію різними голосовими діапазонами, та трохи вмію пародіювати. Ще у мене добре виходять програми повʼязані з дитячими казками, та спортивні коментарі. Допомагаю у медіа секторі та секторі масових свят.Кальченко Ярослава Сергіївна, 3 курс.

Навчаюсь на телерепортера. Вміння: знаходити спільну мову с людьми, заохочувати оточуючих до виконання спільних завдань. Медіа-сектор.Білецька Дарина Захарівна, 3 курс.

Дарина Білецька 3-тр(телерепортер). Заступник голови студради. Входжу ще до медіа і масових свят. Енергійна,завжди на позитиві. Люблю чіпси з крабом і дивитися комедії.Кущій Юрій Володимирович, 2 курс.

Учусь на другому курсі КТО, перебуваю у медіа-секторі. Улюблений вид спорту – відеозйомка оркестрів та запис звука.Сердюк Павло Олегович, 2 курс.

Освітня програма "Кінорежисура та сценарна справа". Креативність, незвичний погляд на речі, любов до деталей – це про мене. Належу до медіа-сектору.Шиян Софія Олександрівна, 4 курс.

4 курс, Телерепортерство. Сектори: Медіа, волонтерство, масові свята.Вольвач Софія Дмитрівна, 2 курс.

Студентка групи 2-ТБ, режисер. У студентській раді займаю місце у медіа-секторі. Імпульсивна, але відповідальна. У зйомках постійно намагаюсь експериментувати, навіть якщо експеримент невдалий ;)

Матеріал підготувала студентка 2 курсу
освітньо-професійної програми «Режисура телебачення та аудіовізуальних проектів» Софія Вольвач.