img-01

ВПЕРШЕ НА ФАКУЛЬТЕТІ – ОНЛАЙН-ГРА «ДЕ ЛОГІКА?»19 листопада на факультеті аудіовізуального мистецтва точилася справжня боротьба за звання найкмітливішого у сфері кіно-/ телемистецтва. 3 курс ОПП «Телерепортерство» в рамках навчального предмету «Організація та проведення веб-конференцій та вебінарів» (викладач Коваленко Ю.Б.) створив онлайн-гру за мотивами відомого телевізійного шоу «Де логіка?».Три команди студентів 2 курсу факультету, «Крейзі трійця», «Лісова братва» та «Інтелектуали», разом з їхніми друзями з Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" та Харківської інженерно-педагогічної академії змагалися у 4 раундах. Усі завдання були присвячені фільмам, мультиплікації, а також телебаченню. Загалом гра складалася з 6-10 етапів у кожному з раундів:

1. «Вгадай за кадром». Учасники бачили на екрані скріншот з фільму, серіалу чи мультфільму і повинні були вгадати його назву. За кожну правильну відповідь команда отримувала 1 бал.

2.«Вгадай за емодзі». Чим далі, тим складніше. За допомогою емодзі було зашифровано назви фільмів та мультфільмів. Неочікувано для організаторів, команди блискавично швидко надавали правильні відповіді.

3.«Вгадай за фразою». Команди чули голос персонажа і повинні були вгадати, з якого він (мульт)фільму. Складність полягала у тому, що звуки були обрані виключно з українського дубляжу, а тому слід було звертати особливу увагу саме на зміст фрази, а не на голос.

4.«Вгадай за саундтреком». Останній раунд, сенс якого вже поданий в назві. Учасники чули треки вже традиційно з фільмів, мультфільмів або серіалів і мали вгадати їхню назву.З невеликим відривом, маючи 15 балів, перемогла команда хлопців «Лісова братва». Гідну конкуренцію їм склали дівчата з команди «Крейзі трійця», набравши загалом 11 балів. І третє місце посіла команда «Інтелектуали», маючи на своєму рахунку 5 балів. Але всі пам’ятають, шо найголовніше – участь, а не перемога.Дякуємо всім за насичену та цікаву гру. Студенти на мить відволіклися від підготовки до сесії і проявили свою ерудицію і знання з кіно-/ телемистецтва. А на факультет й надалі чекає ще більше нових онлайн-заходів. Зустрінемося на реванші гри «Де логіка?»!Матеріал підготувала студентка 3 курсу
освітньо-професійної програми «Телерепортерство» Крістіна Проскуріна.