img-01

ПІТЧИНГ ЗАДУМІВ МАЙБУТНІХ КУРСОВИХ РОБІТНа базі кафедри телерепортерської майстерності ХДАК вісім студентів-репортерів презентували задуми своїх майбутніх курсових робіт - нарисів-портретів. На пітчингу були присутні завідувач кафедри Логінова Тетяна Олександрівна та викладачі: Коваленко Юлія Борисівна, Косачова Ольга Олександрівна та Літинська Юлія Вікторівна.Теми задумів у студентів були абсолютно різні:
1.Розповідь про успішного студента, який на початку війни виїхав з України в Польщу, та попри складнощі зміг повернутися до справи за покликанням серця, знайшовши в цьому успіх.
2. Розповідь про жінку, яка попри складнощі в такий час, намагається зробити все для рідної країни. Жінка, яка самотужки виховує сина, бореться з проблемами у чужій країні та, попри все, займається саморозвитком і самовдосконаленням.
3.Вплив війни на людину та її життя.
4. Історичний нарис-портрет про гетьмана Українського Держави (1918 рік) Павла Скоропадського.
5. Творча особистість під час викликів життя на прикладі історії головної режисерки Харківського академічного театру ляльок ім. В. Афанасьєва Оксани Дмітрієвої.
6. Дівчина Яніна, яка прийшла до спортивного манежу і навіть не уявляла, наскільки зміниться її життя.
7.Розповідь про бариста Артема, який розкаже про нюанси роботи та життя поза межами кав’ярні.
8.Молодий успішний програміст, який страждає від гострої форми соціофобії.Здобувачі вищої освіти ОПП "Телерепортерство" добре знають, що для того, щоб робота вийшла вдалою, треба цікавитися темою та мати бажання зазирнути в історію якомога глибше. Тому, кожен студент обрав тему, яка була йому близька та яку б він зміг донести до багатьох глядачів. Студенти намагатимуться виявити цінності героя, показати сенс його життя. Роботи будуть виконані з використанням інтерв’ю, закадрового голосу, архівних матеріалів, тощо.Бажаємо студентам креативності, терпіння, натхнення та творчого розвитку!Матеріал підготувала студентка 3 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство» Анастасія Коняшенко.