img-01

НОВА СТУДЕНТСЬКА РАДА ФАКУЛЬТЕТУ АВМ 2022/2023Попри всі негаразди в житті новий навчальний 2022/2023 рік розпочато, і факультет радо відчинив двері першокурсникам. Традиційно на початку жовтня було проведено перші збори Студентської ради факультету Аудіовізуального мистецтва у новому складі.Учасники конференції ознайомилися ближче з принципами роботи студентської ради, її структурою, зі звітом про виконану роботу минулого року. За допомогою попереднього анкетування на платформі Google було затверджено новий склад студентського активу. Отож знайомтеся:

1) Крістіна Проскуріна, голова Студради факультету, студентка 3 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство».

«Мій шлях в Студентській раді розпочався три роки тому. Це творча команда, генератори ідей, безліч проєктів та натхнення. Це величезна відповідальність і мотивація. Зараз, як ніколи, важливо бути активним, жити «тут і зараз». Запорука успіху – командна робота, і саме це є моєю метою №1. Факультет – це велика родина, яка здатна подолати всі труднощі. У наших руках є все, щоб цей навчальний рік став одним з найкращих. І ми, студенти, зробимо все можливе зі свого боку, щоб все так і було».

2) Софія Наумова, заступниця Голови студради, член волонтерського, медіа секторів та сектору урочистих заходів, студентка 3 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство».

«Я вступила до студентської ради, бо хочу активно брати участь у факультетській діяльності і залучати до неї студентів. Дуже подобається сфера просування у соц. мережах, крутий візуал завжди привертає увагу. Буду знімати для вас відео в тіктоці, робити візуал і допомагати у волонтерському секторі».

3) Василій Попов, заступник Голови студради, член волонтерського, медіа секторів та сектору урочистих заходів, студент 1 курсу освітньо-професійної програми «Кінотелеоператорство».

«Студрада для мене це спосіб для подальшого самовдосконалення і розвитку, а також можливість здобути унікальний досвід. Я дуже сподіваюсь, що завдяки своїм навичкам та спільним зусиллям нашої команди ми зможемо зробити академічне життя краще і втілити мрії кожного!»

4) Катерина Степанова, секретар Студради, член волонтерського, медіа секторів та сектору урочистих заходів, студентка-магістр.

«Колишніх студентів академії не буває. Як і не буває колишніх учасників студради. Пройшов рік - і я знову готова до нових проєктів, до фестивалів та волонтерства. Бути частиною студентської ради для мене - це фактично бути провідником активної та креативної молоді, яка бажає покращити навчальний процес, створити бренд факультету, який презентує його з найкращих сторін».

5) Катерина Щербатюк, член медіа сектору, студентка 4 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство».

«Щасливе студентське життя безпосередньо залежить від систематично-успішної роботи деканату, а це- робота з документами, організація конференцій, сповіщення студентів про майже всі види діяльності, коректні відповіді на усі запитання. Мені подобається вайб студентського життя у лавах студради, адже завжди є чудовий колектив, який консолідовано йде до свої мети та розвивається».

6) Софія Шиян, член медіа сектору, студентка 3 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство».

«Факультет аудіовізуального мистецтва – це не просто осередок навчання, суцільних лекцій та хвилюючих екзаменів… Це місце, де «мешкають» особливі, творчі і талановиті студенти. Я вважаю, що Студрада АВМ – велика і дружня команда однодумців, які хочуть покращити, надати нових кольорів та можливостей нашому академічному контенту. Просування сайту, публікація цікавих дописів, створення реклам, допомога в організації онлайн-заходів та ведення популярних рубрик – все це дуже цікавить мене. Саме тому, мені надзвичайно подобається бути у складі нашої Студради, а також вигадувати, творити і реалізувати усе задумане разом!»

7) Ярослава Кальченко, член спортивного, волонтерського та медіа секторів, студентка 2 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство».

«Я вдруге стала членом студентської ради факультету, тому рада, що маю змогу просувати медіа сектор, знімати тік-токи та брати участь у благодійних заходах».

8) Анастасія Коняшенко, член навчального, медіа сектору і сектору урочистих заходів, студентка 3 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство».

«Я дуже активна, творча людина і намагаюся всебічно розвиватися: співаю, танцюю, займаюся волейболом, граю на гітарі та калімбі. Люблю пародіювати голоси персонажів. Бути членом Студради -це можливість розвиватися, здобувати нові навички та допомагати нашій Академії бути ще кращою».

9) Марина Митькіна, член медіа і волонтерських секторів, студентка 2 курсу освітньо-професійної програми «Режисура телебачення».

«Для мене членство в Студраді - це можливість діяти. А саме поширювати новини факультету, робити цікавий медіа контент, привертаючи увагу до талановитих студентів нашої академії, до важливих та значущих подій (саме подій, якщо ви розумієте про що я, бо саме події змінюють подальший розвиток дії). У наш час уся інформація поширюється через соціальні мережі, тобто це основний важіль впливу для привернення уваги до важливих речей у світі, місті і у кожного студента».

10) Вероніка Юзепчук, член медіа сектору, студентка 2 курсу освітньо-професійної програми «Режисура телебачення».

«Я вступила до лав студентської ради задля покращення якості нашого контенту у інфопросторі. Бо інформаційні канали студради - це обличчя нашої академії. Зараз, як ніколи до цього, важливо показувати оточуючим те, наскільки ми можемо бути потужними. Моя мета - викликати у здобувачів мотивацію рухатися далі у наш важкий час. Для мене це велика відповідальність. Гідно генерувати ідеї, створювати оформлення та випробовувати свої soft-skills - готова!»

11) Інна Ченчик, член медіа сектору, студентка 1 курсу освітньо-професійної програми «Фотомистецтво та відеографія».

«Бути в Студентській раді - це не тільки знати найгарячіші новини одним з перших, а й мати можливість впливати на розвиток подій в цілому. Я дуже рада, що зможу розвивати інформаційний простір академії та факультету, втілювати свої ідеї та просувати загальнолюдські цінності, культуру та стимули в наші студентські меншини. Я розумію, що переді мною стоїть багато завдань, як перед членом Студенської ради академії, але в подальшому їх легко буде досягти за допомогою злагодженої роботи команди Студентської ради та підтримки студентів, викладачів і адміністрації».

12) Маргарита Бутко, член медіа сектору і сектору урочистих заходів, студентка 1 курсу освітньо-професійної програми «Режисура телебачення та аудіовізуальних проєктів».

«Для мене присутність у Студраді - це у першу чергу розвиток і креативне мислення. Також це чудова можливість постійно удосконалювати свої вміння з реалізації різноманітних проєктів. У минулому - співавторка соціальних проєктів з медіаграмотності, тому хочу продовжити втілювати в життя різноманітні ідеї, підтримувати і допомагати в реалізації і самовдосконаленні студентської молоді».

13) Маргарита Фаль, член медіа і волонтерського секторів, студентка 1 курсу освітньо-професійної програми «Кінотелеоператорство».

«Медіа та волонтерство на сьогоднішній день є важливою частиною нашого життя, ми маємо розвивати ці напрямки і навчатись бути більш ініціативними та яскравими в цей час, саме це я побачила в нашому студентському самоврядуванні, я хочу робити те, що є важливим для мене, в колективі людей з схожими поглядами».

14) Максим Піддубний, член сектору урочистих заходів, студент 2 курсу освітньо-професійної програми «Оператор телебачення».

«Для мене бути членом Студради це можливість працювати з чудовою командою та самовдосконалюватися. Це чудовий досвід взаємодії та обміну знаннями. І я дуже радий, що отримав такі цінні можливості!»Отже, потужна команда працюватиме для факультету і Академії цього навчального року. Нова Студрада обіцяє насичений навчальний рік для кожного – від абітурієнта до викладача!Матеріал підготувала студентка 3 курсу
освітньо-професійної програми «Телерепортерство» Крістіна Проскуріна.