img-01

КОМАНДА ФАКУЛЬТЕТУ АВМ НА 22 ФЕСТИВАЛІ КВН8 жовтня у Палаці студентів НТУ «ХПІ» відбувся 22 фестиваль Харківської відкритої молодіжної ліги КВН. Участь у грі взяли команди різних вузів першої столиці та міста Суми, як новачки, так і досить відомі гумористичні гурти: «Слідство вели…», «Велосипед», «Діти 2000-х», «Морфій», «Метро Одеська», «СПГ», «IZI FARM», «МужИки», «Всім спасибі», «ВВ», «В нарядє», «Animal style», «Без жартів» та «Єва» (колишні «Подруги твого хлопця», чемпіони 21 сезону ХВМЛК).


Команда Харківської державної академії культури «Подруги твого хлопця» повністю змінили формат. Дівчата подорослішали та стали дійсно шаленими. Змінилося все: логотип, музика, костюми, жарти і навіть склад команди. Окрім Уляни, Вікторії та Валерії до гурту долучився рудоволосий хлопець Михайло, але він, в свою чергу, дуже спокійний та врівноважений.


На фестивалі учасникам довелося грати втрьох, бо за певними обставинами Вікторія була відсутньою, але виступити дівчині все-таки вдалося.


Гра розпочалася з того, що Уляна та Валерія вибігли на сцену під жваву музику та почали розповідати, хто вони такі і чому команда має назву «Єва». Лєра була вдягнена в піжаму, тому конфлікт був побудований на тому, що вона не вдома та їй потрібно перевдягатися.


Наступним етапом виступу стала розмова про Вікторію, про те, що вона поїхала до Туреччини і зняла там тікток, який учасниці продемонстрували на сцені. Капітан команди Уляна похизувалася, що скоро поїде в Дубаї, саме так вона назвала село Бабаї, бо там почистили річку Уди, а безхатьки тепер живуть, як шейхи.


Далі до дівчат приєднався Михайло, брат Віки. Учасниці кепкували над тим, що він зовсім на неї не схожий та те, що виглядає, як справжній ботанік, але Міша довів, що він справжній чоловік, і команда перейшла до наступного блоку, показавши мініатюру про те, як людина, яка отримала диплом на факультеті тіктока, прийшла влаштовуватися на роботу вчителем.


Під кінець гумористи влаштували Михайлу посвячення: розбивши яйце об голову, макнувши обличчя в торт та відрізавши волосся. На завершення заспівали пісню про те, які вони круті.


Команда харківської державної культури «Єва» вкотре продемонструвала свій досвід та вміння жартувати та триматися на сцені, тому заслужено потрапила в 22 сезон Харківської відкритої молодіжної ліги КВН, з чим ми і вітаємо!


Матеріал підготувала здобувачка 4 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.