img-01

КОМАНДА АВМ НА ОДЕСЬКІЙ ЛІЗІ СМІХУОсінь для гумористичної команди Харківської державної академії культури «Подруги твого хлопця» розпочалася з приємної подорожі до Одеси. 5 вересня пройшов фестиваль Одеської ліги сміху із тематичною назвою «Мандруй Україною». У фестивалі взяли участь 12 команд з різних куточків нашої держави: «Подруги твого хлопця» (Харків), «Рівер сіті» (Вінниця), «Механіки» (Полтавська область), Театр ім. Павлова (Київ), «Планета» (Київ), «Блогер» (Київ), «Велосипед» (Харків), «Метіс», «Наталі» (Київ), «Лис» (Київ), «Мортал Комбат» (Одеса), «Оторва» (Запоріжжя).


Тренерські крісла зайняли відомі медійні постаті: Олександр Андросов (програма «Що? Де? Коли?»), Світлана Фабрикант (журналістка, телеведуча), Валерій Ославський (лікар та ведучий програми «Я соромлюсь свого тіла»), Яна Делієва (акторка) та Фелікс Шинлер (співак). Правила гри не мінялися: якщо тренер піднявся, це означало, що команда проходить у сезон та їде далі змагатися до міста Запоріжжя.


Жіночий гурт ХДАКу відкрив змагання. Дівчата оновили склад, до них долучився молодший за них хлопець Михайло з кучерявим рудим волоссям. Уляна з Валерією з'явилися на сцені першими із жвавим танцем. Дівчата пожалілися, що їм не дарують подарунки, з ними не зустрічаються та найприскорбніше, про них навіть не пишуть на заборах. Капітан команди Уляна додала, що останнім часом нікуди не ходить, сидить дома та дивиться серіали, одним словом відчуває себе бабусею. Далі до дівчат приєдналася Вікторія, яка тільки-но заїхала до Одеси, а вже захотіла здавати гостям міста якесь приміщення.


Наступним етапом виступу було вручення подарунку одеситам на честь Дня міста, який святкується 2 вересня. Уляна запропонувала подарувати нового учасника команди Михайла. Саме після цих слів розпочалися суперечки щодо їхньої дружби та неприємні для дівчат жарти з чоловічого боку. Цей блок завершився логічною фразою: «Можливо ми й дурепи, але попри все, такі розумні». Наступним став креативний номер про сучасну «Попелюшку». Свій виступ команда завершила розмовою про ідеального тренера та побажала всім щастя та здоров’я.


На цей раз ніхто з тренерів не встав і дівчата з Михайлом відправилися в «режим очікування». Після виступу всіх команд вони мали можливість відвоювати місце в сезоні, вигравши в музичному батлі. На жаль, цей конкурс також закінчився поразкою.


До сезону Одеської ліги сміху потрапили «Рівер сіті» (Вінниця), Театр ім. Павлова (Київ), «Планета» (Київ), «Блогер» (Київ), «Велосипед» (Харків), «Метіс», «Наталі» (Київ), «Лис» (Київ), «Мортал Комбат» (Одеса), «Оторва» (Запоріжжя).


«Подруги твого хлопця» зрозуміли свої помилки та серйозно налаштовані їх виправляти. Учасники натякнули, що скоро на глядача чекатимуть неймовірні зміни, а також багато нового. Тому бажаємо їм успіху та багато перемог.


Матеріал підготувала студентка 4 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.