img-01

З ДНЕМ ЗНАНЬ! ЗУСТРІЧАЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ НА ФАКУЛЬТЕТІЗдобувачі першого курсу Харківської державної академії культури факультету аудіовізуального мистецтва освітньо-професійних програм «Режисура телебачення», «Оператор телебачення», «Телерепортерство» та нової ОПП «Фотомистецтво та відеографія» вперше відвідали стіни своєї Alma mater для знайомства з колегами та викладачами.


Декан факультету доц. Наталія Олександрівна Рябуха привітала першокурсників з початком нового навчального року, побажала наснаги та натхнення, творчих перемог та підняла завісу тайни - на них чекають різноманітні дисципліни з новими, молодими та кваліфікованими викладачами, а також практика у жанрі нон-стоп з морем позитиву. Навчання на факультеті аудіовізуального мистецтва - це не шлях до отримання диплому, а процес набуття професійного та життєвого досвіду методом спроб і помилок.


Зустріч з кураторами, або, як прийнято на факультеті, майстрами курсу пройшла плідно та тепло. Наставники розповіли про концепцію навчання та плани на семестр. Кожна зустріч з майстрами – це привід дізнатися щось нове просто поговоривши та запитавши: «Я був на заході…», «Я бачив у кіно…», «В новинах повідомили…», «А що Ви думаєте з цього приводу?».


Офіційні, нудні зустрічі за планом заходу, на яких хочеться заснути - бувають, але не на факультеті аудіовізуального мистецтва. Наші зустрічі – теплі, як чашечка кави перед парою та яскраві як сама пара.


Запрошуємо на навчання на факультет аудіовізуального мистецтва!


Матеріал підготувала здобувачка 3 курсу ОПП "Телерепортерство" Катерина Щербатюк.

Фото лаборанта факультету АВМ Антона Деркача.