img-01

ФОТОВИСТАВКА ПЕРШОКУРСНИКІВПейзажі, натюрморти та портрети зустрічають сьогодні всіх студентів Харківської державної академії культури факультету аудіовізуального мистецтва своєю естетикою, метафоричністю, загадковістю та власним стилем.


Прикрашати корпус фотографіями абітурієнтів стало доброю традицією факультету. Тепер, коли з 2021 навчального року на факультеті була введена нова освітньо-професійна програма: «Фотомистецтво та відеографія», фотовиставка стала ще цікавішою. До речі, нова ОПП передбачає конвергентний характер освітнього процесу та покликана в повній мірі задовольнити вимоги сучасного ринку праці, зокрема: художня та репортажна зйомка, монтаж, робота в команді, робота в галузі сучасного цифрового мистецтва та ін.


Ще вчора ці фото були вимогами творчого конкурсу для абітурієнтів, а вже сьогодні - стали яскравою та життєрадісною фотовиставкою найкращих робіт студентів 1 курсу. Креативні та неординарні фото наших здобувачів радуватимуть своїх поціновувачів протягом усього першого семестру. Тож, запрошуємо на факультет!


Матеріал підготувала здобувачка 3 курсу ОПП "Телерепортерство" Катерина Щербатюк.

Фото виставки заступника декана факультету АВМ Ольги Косачової.