img-01

ЧЕМПІОНИ ХАРКІВСЬКОЇ ВІДКРИТОЇ МОЛОДІЖНОЇ ЛІГИ КВК19 травня нарешті відбувся довгоочікуваний фінал Харківської відкритої молодіжної ліги КВК, в якому взяли участь 7 команд: «Думай Позитивно», «Метро Одеська», «Ботанічний сад», «Велосипед», «Під прикриттям», «ВВ» та «Подруги твого хлопця» (Харківська державна академія культури).


Найголовніша гра проходила в 2 етапи: «Імпровізація з членом журі» та «Візитка» + «Пародія». Гумористичні гурти розпочали свою боротьбу за головний кубок з імпровізації. Найвищий бал отримали команди «Подруги твого хлопця» та «Метро Одеська», саме вони вийшли в лідери вже на початку чемпіонату.


Наступним кроком боротьби стала презентація команди. Дівчата з ХДАКу розпочали свій виступ з того, що стали відпочивати. Вони записали пісню, щоб не співати на сцені, а в цей час взялися за те, щоб курити кальян та пити пиво. Учасниці спілкувалися між собою про різні речі: чому вони грають «на расслабоне», про члена журі, якого переплутали з кальянщиком, та про те, що Вікторія закохалася в чоловіка, ім’я якого не можна називати. Дівчата закцентували увагу, що їхня подружка просто передивилася російські канали.


Потім на сцену вийшла капітан команди і сказала, що вона Попелюшка, та на її прикладі можна зрозуміти, що бідні хлопці нікому не потрібні. Дівчата покепкували зі свого капітана та перейшли до показу номеру про шопінг з мамою, в якому грали Вікторія з Уляною.


Вийшовши з ролей мами та дочки, Вікторія одягла чорну фату та разом з капітаном пішли до члена журі Володимира Рєзника. Саме про нього йшла мова, коли дівчата розмовляли про закоханість своєї подруги.


В якийсь момент до зали зайшли поліцейські та почали пред’являти претензії щодо недотримання маскового режиму. Чоловіки підійшли до ведучої КВК та наказали їй сісти. Розпочався найгарячіший момент виступу.


Поліцейські почали роздягатися та танцювати, через декілька секунд піднялася Олена Лєонова, яка сказала, що вона тут оцінки виставляє, представники правових органів почали танцювати для неї. Наступною піднялася бабуся із зали та сказала, що вона прийшла жарти послухати, та те, що в неї дід краще рухається. Після цих слів піднявся наступний член журі Євгеній Бєлозеров, який нагадав, що він також виставляє оцінки, блок закінчився тим, що піднявся директор Палацу студентів НТУ «ХПІ» Анатолій Марущенко і почав танцювати, бабуся підтвердила свої слова про діда.


Уляна нагадала дівчатам, що вони хочуть перемогти для того, щоб потрапити в «95 Квартал», тому негайно учасниці стали показувати пародію на шоу «Маскарад», але в політичному форматі. Валерія грала ведучого Андрія Парубія, Тетяна відгадувала героїв в образі Зеленського, Уля вийшла в костюмі чобота, будучи Юлією Тимошенко. У кінці номеру на сцену повернулися оголені поліцейські, яких представили Тягнибоком та Яценюком. Саме так проводилися вибори міністра культури.


Свій виступ дівчата закінчили жартом про кубок та подякували всім за підтримку.


Три роки команда «Подруги твого хлопця» йшла до перемоги та досягла свого. Найвищий бал отримали дівчата ХДАКу, а отже стали чемпіонами 21 сезону Відкритої молодіжної ліги КВН.


Жіночий гурт вітаємо з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому!


Матеріал підготувала студентка 3 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.