img-01

КУБОК СМІХУ КВКПопри всі перешкоди, які трапляються на дорозі гумористів, 26 березня відбувся довгоочікуваний «Кубок сміху». У грі взяли участь 4 стендап-коміка та 13 команд, серед яких почесне місце зайняла команда Харківської державної академії культури «Подруги твого хлопця».


Дівчата розпочали свій виступ з жвавої пісні. Вікторія вийшла з пістолетом та почала стріляти, а Тетяна першу половину лінійки смикалася, як навіжена. Учасниці шуткували про те, що Таня здала свої нерви, бо зараз виросли ціни на органи, про те, що Вікторія із родини військових, але контуженою є тільки вона. Закінчилося усе перестрілкою.


Потім дівчата перейшли до показу мініатюри про жіночу рибалку. Дівчата ловили рибу та випускали її, адже вона "некрасива", підривали динаміт, ховалися в тихому болоті та хизувалися своїми спальними мішками. Наприкінці на сцену вийшли чоловіки та сказали, що вони ще навіть з гаражу не виїхали. Тож усі пригоди на риболовлі дівчатам лише примарилися.


У кінці виступу дівчата вирішили випити за перемогу в грі, відволікали глядачів екраном, який висить у куті приміщення, навіть запросили до себе ведучу Аллу Подкосову-Фокіну, яка випила великий бокал, щоб і надалі вести Молодіжну Лігу КВК.


Виступ вийшов цікавий, дівчата отримали позитивні емоції та свої заслужені овації. Цього разу команда «Подруги твого хлопця» не стала переможцем, але головне те, що вона вкотре довела, що жіночий гумор має право на існування.


Залишається привітати з перемогою учасників гурту «Без жартів», а всім іншим побажати не здаватися і надалі працювати на результат.


Матеріал підготувала студентка 3 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.