img-01

МАЙСТЕР-КЛАС КІНОРЕЖИСЕРА МИХАЙЛА БЕБЕРАШВІЛІ (ІЗРАЇЛЬ)19 березня 2021 р. о 14:30 на факультеті аудіовізуального мистецтва Харківської державної академії культури відбувся майстер-клас Михайла Беберашвілі (Ізраїль), який проводився дистанційно. Здобувачі та викладачі Академії мали можливість ознайомитися з творчістю кінорежисера, продюсера, сценариста, актора, художника, випускника факультету кіномистецтва Колумбійського університету, який поставив фільми «Око метелика», «Сінема, сінема», «Сади Діоніса», «Забутий дудук», «Ноїв ковчег», «Ранчо Рапторів» (США, співрежисер) та ін.


Значну увагу було приділено обговоренню практичних питань з режисури кіно, проведення знімальних робіт на кіностудіях та проблем, що виникали у знімальної групи під час підготовки фільмів. Кожен із присутніх мав можливість висловити свою думку, поділитись досвідом, задати питання.


Здобувачі зрозуміли, що кіно є специфічним видом мистецтва, в якому задіяні різні види мистецтва (музика, образотворче мистецтво, література, поезія, хореографія тощо) і люди творчих професій. Кінорежисер же має побудувати довірчі людські відносини у команді для успішної реалізації проекту.


Деканат.