img-01

ХАРКІВСЬКА ВІДКРИТА МОЛОДІЖНА ЛІГА КВК15 березеня 9 командами («Вічно голодні», «Під прикриттям», «Думай позитивно», «ВВ», «Метро Одеська», «Дзеркало», «Ботанічний сад», «Велосипед» та «Подруги твого хлопця») було зіграно півфінал Харківської відкритої молодіжної ліги КВК.


Гумористичні гурти зіграли два конкурси: «Триотлон» та «Візитівка». Перше завдання - написати по 3 жарти. Після першого кругу сцену залишили «Вічно голодні» та «Велосипед», отримавши по 3 бали. Далі учасники мали заспівати 3 смішні пісні. Продовжувати боротися за максимальний бал залишилися «ВВ», «Подруги твого хлопця», «Під прикриттям», «Метро Одеська», а команди «Дзеркало», «Думай позитивно» та «Ботанічний сад» отримали свої 4 бали, залишивши «Триотлон».


Фінальним етапом цього конкурсу була Звичайна та Обернена Розминка. Питання задавали члени журі: директор Ліги «Восток UA» Євгеній Ушаков та учасник команди «Дикий Молодняк» Владислав Томашевський. Свої 5 балів отримали «метро Одеська» та «Під прикриттям». Виграли «Триотлон» чоловічий гурт «ВВ» та жіночий гурт «Подруги твого хлопця, отримавши по 6 балів.


Після першого конкурсу команди почали виступати зі своїми візитівками. «Подруги твого хлопця» показали полотно на тему «Дівич-вечір». На вечірку прийшло багато дівчат, а Вікторія з Валерією вирішили поспілкуватися між собою. Дівчата розмовляли про те, як вони радіють за Уляну, однак здається зовсім нещиро. Вікторія крізь фразу повторює, що бажає, щоб Улю збив КамАЗ. Акторки почали цікавитися сторіз в Інстаграм Уляни, де вона виклала багато фотографій з обручкою та відео про те, як вона біжить за безхатьком, який викрав в неї обручку. Після цього дівчина з’явилася на сцені.


Капітан команди розповіла, як проходить підготовка до весілля, але розповідь в одну мить перервала мама нареченої, яку зіграла Вікторія. Ненька з донькою посперечалися щодо сукні, напоїв, весільного букета та те, що мати може нафарбувати Уляну краще за візажиста, прикладом стали пофарбовані ворота. Капітан прогнала Вікторію зі сцени та запитала про Тетяну, яка, в свою чергу, з’їхала з глузду на фоні весілля кращої подружки.


Дівчина вийшла на сцену зі своїм хлопцем Максимом, але, насправді, Тетяна просто мала дві сторони: одна жіноча, інша-чоловіча. Актора грала сама з собою: обіймалася, цілувалася, згодом все переросло у бійку. Уляна хотіла розняти пару, шукаючи хірурга, але Валерія переконала цього не робити, після чого капітан команди почала плакати через те, що їй зіпсували дівич-вечір. Виступ закінчився примиренням дівчат.


За результатами гри до фіналу потрапили команди: «ВВ», «Подруги твого хлопця», «Метро Одеська», «Дзеркало», «Велосипед», «Думай позитивно».


15 квітня відбудеться фінал, де жіночий гурт ХДАКу покаже максимальний результат, щоб стати чемпіонами Молодіжної Ліги КВК 2021.


Матеріал підготувала студентка 3 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.