img-01

КУБОК КОХАННЯ КВК 2021На честь міжнародного свята - Дня закоханих 12 лютого відбувся Кубок Кохання Відкритої Молодіжної Ліги КВК. За головний приз боролося дванадцять команд різних закладів вищої освіти, серед яких була й команда Харківської державної академії культури.


Жіночий гурт «Подруги твого хлопця» виступали першими. Дівчата розпочали свій виступ з смішного відео про те, як їх нещодавно показали на телебаченні. Наступною на сцену вийшла капітан команди Уляна, дівчина розказала, що допомогла батькам заплатити за газ, переконавши не платити за світло, про свої подарунки від прихильників та ляльку Вуду. Акторки почали між собою сваритися, і незважаючи на спроби, помиритися у них так і не вийшло, тож дівчата пішли за куліси готуватися до наступного номеру.


Дівчата не схотіли об’являти мініатюру, тому Вікторія запропонувала, щоб її оголосила ведуча, бо вона "все одно стоїть та нічого не робить". В цей момент на сцену вийшла Уляна в перуці та дивних окулярах та сама повідомила про наступний номер. І це була не єдина пародія. Подруги вирішили зіграти в «Поле чудес», але назвали його по-жіночому «Поле чудесних чоловіків». Дівчата відповідали на смішні запитання, брали підказки «Дзвінок колишньому», змушені слухати неприємні компліменти від іноземців. Номер закінчився тим, що Вікторія розгромила колесо фортуни та повідомила всім, що силою легше перемогти, ніж розумом.


Але цей номер також не допоміг дівчатам помиритися, тому Тетяна почала співати відому пісню, яку зазвичай співають в караоке - «Знаешь ли ты». По одній на сцену стали виходити подруги, щоб співати разом, але співали спеціально некрасиво. Вікторія закінчила жахливе виконання дівчат, повідомивши, що таким співачкам потрібно триматися разом, тому що окремо їх можуть закидати камінням. "Подруги твого хлопця" помирилися та станцювали яскравий та смішний танок. Усе закінчилося добре.


Цієї гри головний Кубок отримала команда «Під кон’ячок», яка приїхала з міста Сум. Дівчата набралися нового досвіду та з серйозними планами прагнуть рухатися далі, щоб на наступній грі переможцями назвали саме їх.


Матеріал підготувала студентка 3 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.