img-01

ВІДКРИТІ ПОКАЗИ ЗИМОВОЇ СЕСІЇ2020 рік добігає кінця, отже на студентів чекає зимова сесія. Традиційно перед заліковим та екзаменаційним періодом на факультеті аудіовізуального мистецтва ХДАК відбуваються відкриті покази семестрових відеоробіт студентів. Це вже стало гарною й корисною традицією, коли студенти демонструють свої досягнення, а викладачі пишаються здобутками своїх учнів.Цьогоріч, у зв’язку з епідемічною ситуацією в Україні, навчання відбувалося у дистанційному режимі. Тому й під час показу студенти були на зв’язку за допомогою програми ZOOM, і мали змогу дистанційно почути коментарі від викладачів щодо робіт.Кожного семестру студенти об’єднуються в групи або працюють самостійно над різними жанрами аудіовізуальних творів. У цьому семестрі в грудні були проведені такі покази:

1. Кадри спостереження, кадри поняття студентів 1 курсу ОПП «Режисура телебачення». Майстер курсу І.Б. Первишева.

2. Caption, репортажі, інтерв’ю, випуски новин студентів 2 курсу ОПП «Режисура телебачення». Майстер курсу О.П. Міхєрєв.

3. Соціальні та комерційні реклами студентів 3 курсу. Викладачі дисциплін: О.О. Косачова, Ю.Ю.Великий.

5. Відео-арт студентів 4 курсу. Викладачі курсів О.О. Косачова, Ю.Ю.Великий.

6. Документальні фільми, нарисові замальовки, екранізації віршів студентів 4 курсу ОПП «Режисура телебачення». Майстер курсу Б.Я. Фарафонов.Викладачі факультету відзначили телерепортерів та режисерів за креативність, а операторів – за технічні навички. За колегіальним рішенням, найкращими роботами серед поданих майбутніми бакалаврами були визнані відео 4 курсу режисерів: «Широко відкриті очі» Діани Стріженкової та «Всевершитель» Рабхі Мохшина. Ці студенти отримали право самостійно обрати жанр і тему майбутньої дипломної роботи. До того ж, роботу Діани рекомендовано до участі в різноманітних конкурсах.Звісно, у кожної людини бувають злети і падіння. Але на помилках вчаться, тому жваві обговорення робіт і дискусії між викладачами та студентами стануть у нагоді на шляху до більших успіхів. Перший етап зимової сесії пройдено. Далі – заліки та екзамени. Бажаємо усім вдалої сесії та гарних зимових свят!Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство» Крістіна Проскуріна.