img-01

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ: БЛАГОДІЙНА АКЦІЯСкільки б нам років не було, ми все одно віримо у дива та у те, що наші мрії здіснюються... Факультет аудіовізуального мистецтва ХДАК має чимало добрих традицій. Так, у межах проекту "Територія надії" на День Святого Миколая чудотворця наш факультет традиційно привітав дітей зі святом. Цього року акція відбулася у співпраці з волонтерами Червоного Хреста.


Десять діток зі спеціальної школи №2 на саморобних відкритках записали свої мрії та щіро вірили у те, що Дід Мороз їх реалізує. І ми у цьому допомогли. Здивування, посмішку, вдячність та обійми - все це ми отримали, відвідавши цих дітей! І не дивлячись на карантинні обмеження все ж таки змогли, хоча і через вікно, передати кожному його бажаний подарунок. Збір коштів, купівлю подарунків та частково організацію заходу взяла на себе Академія, а саме телерепортер 2-го курсу Аурєлія Павленко.


Поспілкувавшись з дітьми, було зрозуміло, що вони дійсно вірили у чудо. Було так приємно бачити радість в їх очах, але цього б не було без допомоги наших студентів та викладачів! Кожен бажаючий зробив внесок у добру справу, та став для них особистим Дідом Морозом. На знак вдячності, від всієї групи діти подарували нам чудовий малюнок та прикраси на вікна, від чого стало ще приємніше.


Закликаємо всіх частіше робити добрі вчинки. Нехай незначні, однак вони обов'язково викличуть позитивні емоції, а ви точно відчуєте, як зміниться ваше життя!


Матеріал підготувала студентка 2 курсу освітньої програми "Телерепортерство" Аурєлія Павленко.