img-01

НОВИЙ 21-Й СЕЗОН КВК21-й сезон Відкритої Молодіжної Ліги КВК став унікальним через пандемію коронавірусу. Система проведення та проходження команд у наступні етапи вражає: ігри проводяться без глядачів, жодна команда не полишає змагання, а у фіналі все вирішують оцінки, які протягом сезону будуть отримувати гумористи.


В лізі взяли участь досвідчені команди: «Подруги твого хлопця», «Дзеркало», «Велосипед», «Думай Позитивно», «Станція метро Одеська», «Каламбуристи», «Ботанічний сад», «Під прикриттям», «ВВ», та новачки «Вічно голодні». Гумористичні гурти підготували візитівки, під час яких розказували про себе у смішній формі.


Команда Харківської державної академії культури виступали першими, щоб показати свій досвід та розігріти зал. Дівчата виступали без четвертої акторки Тетяни через певні обставини, а матеріал довелося переписати залічені години до виступу. Така ситуація не зіпсувала дівчатам візитівку, акторки знайшли дуже вдалий вихід із ситуації.


Подруги представили себе жіночою командою з великими амбіціями, розказали про те, що Вікторія є оберегом гурту, Уляну комари не кусають, а цілують, а у Валерії у єдиної є мозок, який вона хотіла б показати. Лінійка із легким кумедним жіночим гумором переросла в номер про те, як дочка поверталася додому після нічного клубу.


Після мініатюри дівчата почали залицятися до Владислава Кравченко, учасника телевізійної команди «Дикий Молодняк», та на момент гри - одного з членів журі. Хлопець тільки но повернувся із армії, тому жарти відповідали цій темі.


Валерія запросила на сцену Владислава, запалила свічку, щоб той, як в армії, почав переодягатися. Уляна вибігла у весільній сукні із серйозними планами, а Вікторія взагалі вийшла на сцену з літньою жінкою, переплутавши її із студенткою. Валерія зрозуміла всі помилки, чому хлопець не ведеться на їхні залицяння, тому одягла футболку з фотографіями члена журі, після чого розповіла кумедний вірш про свою собаку. Ось така вона жіноча логіка. Свій виступ подруги завершили яскравим танком.


Попри всі складнощі та обмежений час на редагування сценаріїв, команди отримали хороші оцінки: «Подруги твого хлопця» (666666), «Вічно голодні» (566656), «Думай позитивно» (556656), «ВВ» (666666), «Велосипед» (666666), «Каламбуристи» (556656), «Дзеркало» (666666), «Під прикриттям» (556656), «Ботанічний сад» (556656), «Станція метро Одеська» (666666).


Члени журі відмітили те, що це була смішна гра, а також, що команди працюють над собою і це помітно, тому чекатимуть на наступні серйозні кроки. Але треба пам’ятати, що сьогодні для всіх найголовнішим є гарний настрій та здоров’я.


Матеріал підготувала студентка 3 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.