img-01

МАЙСТЕР-КЛАСИ В ПРОГРАМІ КОНФЕРЕНЦІЇЗа регламентом міжнародної наукової конференції «Культурологія та соціальні комунікації: інноваційні стратегії розвитку» 27 листопада на платформі Zoom відбулися три майстер-класи з проблем кіно та телебачення. Майстер-класи проводили стейкхолдери факультету аудіовізуального мистецтва:

1. «Особливості творення та адаптації реаліті-шоу в Україні» від режисера реаліті-шоу «Хата на тата», члена Національної спілки кінематографістів України, Національної спілки журналістів України Владислава Жукова;

2. «Хибні свідчення: чому репортер не може вірити навіть очевидцям» від головного редактора новин Харківської філії Суспільного мовлення В’ячеслава Мавричева;

3. «Завдання художника-постановника в роботі над короткометражним фільмом» від режисера студії «Kharkiv intermedia», куратора студії kursy_portal Олександра Швецова.

На майстер-класах була присутня широка аудиторія: студенти і викладачі ХДАК, випускники, партнери факультету, а також зацікавлені особи з різних куточків України. Висловлюємо вдячність доповідачам за актуальні теми, наочні презентації та корисні поради молодим фахівцям. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.


Матеріал підготувала заступник декана факультету аудіовізуального мистецтва Ольга Косачова.