img-01

НАГОРОДЖЕННЯ ЧЕМПІОНІВ КВК24 листопада в Victory Concert Hall відбулося нагородження переможців різних номінацій у рамках проєкту «Kharkov Humor Club». Свої заслужені медалі, грамоти та кубки отримали гумористи, які брали участь у стендап-конкурсі, імпровізаційному шоу та в Лізі «Восток UA».


Команда Харківської державної академії кльтури «Подруги твого хлопця» виходила на сцену цілих два рази. Дівчата посіли 3 місце в імпровізаційному змаганні та розділили перше із командою «60 колібр» у грі «Кубок Ліги Восток UA».


Щоб довести свою заслужену перемогу жіночому гурту потрібно були виступити, так, як і іншим гуртам: «60 колібр» та переможці гри «Кубок Чемпіонів» команда «Нема хлопця» (м. Запоріжжя). Попри карантинні обмеження та присутність 20 глядачів у залі, гумористам вдалося вразити аудиторію та показати, що їхня праця не була даремною.


«Подруги твого хлопця» розпочали свій виступ з того, що після перемоги вони не хочуть зазнаватися, однак при цьому вийшли на сцену в хутрі та з коронами на головах. Акторки жартували про те, що тепер вони купаються у золоті, хоча насправді мова йде про іржаву воду, яка тече з крану. Уляна просить свою маму називати її по батькові, але як саме, вирішувати неньці. Було ще багато цікавих жартів, сповнених іронічного гумору та несподіваних моментів. Дівчата показали сміливі та неординарні жарти, завдяки яким команда зарекомендувала себе як дружній та креативний колектив.


Ось такі вони переможниці гри «Кубок Ліги Восток UA». Дівчата і надалі будуть працювати, вдосконалювати себе та вражати інших.


Матеріал підготувала студентка 3 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.