img-01

ЧЕМПІОНАТ З РОЗМИНКИ КВК16 листопада в Палаці студентів НТУ «ХПІ» відбувся довгоочікуваний чемпіонат з розминки КВК. 12 команд міста Харкова боролися за перше місце і доводили те, що вони смішніші за інших.


У гумористичній грі брали участь гурти з різним сценічним досвідом, від новачків до телевізійних зірок: Збірна Волонтерів Команда "Під прикриттям", «Метро Одеська», «КаламбуріSти», «Вічно голодні», «Сергій Кондрик», «Васабі», «Думай позитивно», «OLDи-пам'ятають», "Дзеркало", «Збірна колишніх спортсменів», «Подруги твого хлопця».


На чемпіонаті гумористи мали пройти 3 етапи аби забрати головний кубок та грошовий приз. Перший тур «Звичайна розминка». Члени журі в обличчі ведучої Молодіжної Ліги КВК міста Харкова Алли Подкосової-Фокіної, директора ККЗ «Україна» Олени Леонової, редактора Молодіжної Ліги КВК Сергія Пирятина, Директора Палацу Студентів НТУ «ХПІ» Анатолія Марущенко та директора ліги «Восток UA» Євгена Ушакова задавали свої питання на різну тематику, а команди мали смішно відповісти. Після першої частини конкурсу навпаки судді спочатку говорили свої відповіді, а потім гумористи мали задати смішні запитання. Результати першого етапу були справедливі та відправили в крісла глядачів 3 команди: «Вічно голодні», «Метро Одеська», «Думай позитивно».


Наступним кроком потрібно було доспівати строки пісень, які запропонували члені журі. Команда Харківської державної академії культури «Подруги твого хлопця» показала себе якнайкраще. Тому виборола собі право підійти ближче до перемоги. Другою частиною цього конкурсу були коментарі зображень, які виводилися на екран. Після цього туру чемпіонат залишили «Васабі», Збірна Волонтерів Команда "Під прикриттям", «OLDи-пам'ятають» та команда «КаламбуріSти».


У фіналі розминки 4 команди «Сергій Кондрик», «Дзеркало», «Збірна колишніх спортсменів» та «Подруги твого хлопця» задавали свої запитання, щоб суперники відповіли на них якнайкраще, після промови кожної команди, гурт, від якого лунало питання, також говорив свою відповідь.


Члени журі довго сперечалися щодо переможців, тому вирішили віддати командам «Сергій Кондрик» та «Подруги твого хлопця» 2 місця та подарунки від ТМ «Салтівський м’ясокомбінат». Аби виявити чемпіона із зали від глядачів пролунали 3 запитання. За результатами всієї гри перше місце розділили 2 досвідчені команди "Дзеркало" та «Збірна колишніх спортсменів», які отримали свої кубки та грошові призи.


Команда «Подруги твого хлопця» з кожним кроком демонструє все вищий рівень майстерності та гідно представляє Харківську державну академію культури. Дівчата набираються досвіду та завжди готові до участі в нових змаганнях.


Чемпіонат з розминки КВК пройшов на високому рівні, а головне, що перемогу отримали гідні команди. На деякий час вдалося позбутися зайвих думок та весело провести час.


Матеріал підготувала студентка 3 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.