img-01

НОВА СТУДРАДА ФАКУЛЬТЕТУ АВМНе так давно наш факультет відчинив свої двері для першокурсників і вже було проведено перші збори Студентської ради факультету аудіовізуального мистецтва у новому складі в 2020/2021 навчальному році.


Головними питаннями зборів були звіти про виконану роботу минулого навчального року, обрання нових членів Студентської ради факультету АВМ та складання плану роботи. Талановиті члени Студради випустилися з Академії і передали свої повноваження новим, енергійним та завзятим студентам, тому анонімним голосуванням за допомогою платформи Google було обрано 14 студентів. Отже, вітаємо новий склад Студради АВМ:
1) Катерина Степанова, голова Студради факультету, студентка 3 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство».

«Для мене бути Головою Студентської ради факультету означає мати доступ до системи зсередини, можливість впливати на неї і змінювати на краще. Це можливість організовувати проекти, які б перетворили факультет на бренд, презентуючи його з найкращих сторін. Але на мою думку, завжди важливо пам’ятати різницю між керівником і лідером. Звісно, у мене більший відгук знаходить другий варіант, коли голова є частиною команди, теж виконує завдання і генерує ідеї. Тож своєю поведінкою я хочу подавати студентам приклад, який хотілося б наслідувати».
2) Крістіна Проскуріна, заступник голови студради, член навчального, медіа секторів та сектору урочистих заходів, студентка 1 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство».

«Я дуже рада, що потрапила до Студентської ради. Для мене це можливість змінювати життя студентів і викладачів, приносити користь і самовдосконалюватися. Бути членом Студради саме факультету АВМ - це дуже круто! Адже саме тут ти можеш втілити у життя свої ідеї та працювати разом з креативними студентами. Творчі ВНЗ та факультет + команда генераторів ідей = мрія для креативного студента! Для мене важливо пам’ятати, що переді мною завжди є відповідальність за взяті обов’язки і я робитиму все, щоб не підвести тих, хто подарував мені такий шанс».
3) Аурєлія Павленко, член благодійного, медіа і спортивного секторів, студентка 2 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство».

«Для мене присутність у Студраді - це у першу чергу відповідальність. Також це чудова можливість, щоб реалізовувати свої ідеї, впливати на вдосконалення факультету й Академії. Це чудовий шанс для роботи над своїми професійними навичками. Студрада – це друзі, які підтримають і допоможуть. Я впевнена, що наша команда здатна на великі перемоги».
4) Уляна Колякіна, член медіа сектору і сектору урочистих заходів, студентка 3 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство».

«Студрада для мене – це розвиток факультету і мій особистий. Це розкриття потенціалу, навичок, умінь. Звісно, отримання додаткових балів для кожного члену Студради має великий стимул та заохочення до справ) Якщо в мені є рвіння та прагнення щось зробити, то на мою думку, цю енергію треба спрямовувати в правильне русло. Мені подобається бути частиною Студради, тому що я маю можливість практикуватися в написанні статей, зйомці репортажів. А найголовніше – це нові знайомства і робота в команді»
5) Діана Стріженкова, член медіа сектору, студентка 4 курсу освітньо-професійної програми «Режисер телебачення».

«Я вже не перший рік є членом студентської ради факультету, тому рада, що можу тут вдосконалювати свої здобуті знання і навички. Мені подобається фотографувати, тому я із задоволенням зробила фото новому складу Студради. У планах ще також оновити фото викладачів. Тому зовсім скоро сайт виглядатиме по-новому!»
6) Микита Соломко, член медіа сектору, студент 4 курсу освітньо-професійної програми «Режисер телебачення».

«Я сприймаю присутність у Студентській раді як певні завдання, які постають перед обраними студентами. Наприклад,виявлення проблем та їх вирішення. Це заповнення прогалин, які утворюються між потребами студентів і баченням деканату. Це можливість запропонувати щось вартісне, у межах розумного і наших реалій».
7) Валерія Толстокорова, член спортивного, медіа секторів і сектору урочистих заходів, студентка 1 курсу освітньо-професійної програми «Режисер телебачення».

«Для мене Студрада – це досвід в організації, можливість практикувати сво вміння: писати більше сценаріїв, організовувати свята і брати участь у всьому як режисер. Медіа сектор для мене це вдосконалення навичок у Фотошопі, робота з текстом і графікою. Я люблю брати участь у чомусь цікавому, тому впевнена, що зможу втілити свої ідеї саме в Студраді і зовсім скоро доведу це в реальності».
8) Дар’я Мосенцева, член медіа сектору, студентка-магістр.

«Я займатимусь графічним оформленням факультету: робитиму буклети, плакати і все, що ти зможеш зовсім скоро побачити на власні очі. Також ще у мене в планах розробити цікаву і креативну рекламу для факультетів Академії. Обіцяю, зовсім скоро ХДАК і факультет АВМ заживе по-новому!».
9) Анна Макарук, член медіа, благодійного секторів і сектору урочистих заходів, студентка 1 курсу освітньо-професійної програми «Режисер телебачення».

«Для мене бути членом Студради це можливість працювати з чудовою командою та самовдосконалюватися. Це чудовий досвід взаємодії та обміну знаннями. І я дуже рада, що отримала такі цінні можливості!».
10) Альбіна Прасол, член медіа сектору, студентка 3 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство».

«Я вважаю, що Студрада це можливість бути першою в курсі новин про життя факультету, дізнаватися і писати добрі студентські новини. Студрада – це нереально крута команда, яка разом здатна на неймовірні речі! Студрада – це зйомки, збори, відповідальність, чудове проведення часу. Студрада – це життя!».
11) Катерина Щербатюк, член медіа і навчального секторів, студентка 2 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство».

«На мою думку, Студрада – це місце для звершень. Присутність у ньому вчить бути другом, колегою, працівником і чарівником. Мій сектор, зокрема робота з документами, допомагає стати більш уважним до деталей і навчитися виокремлювати тільки необхідну інформацію. Усі ці фактори безперечно допоможуть мені в обраній спеціалізації – репортер».
12) Олександр Мишко, член спортивного сектору, студент 2 курсу освітньо-професійної програми «Оператор телебачення».

«Бути в Студраді для мене - це можливість просувати, покращувати факультет і академію в цілому. Моя мета - розвивати спортивний напрямок в академії, вести зйомки реклами факультету для приросту талановитих абітурієнтів».
13) Софія Семенюк, член медіа сектору, студентка-магістр.

«Я вважаю, що Студрада – це певний світ, у якому я можу розвиватися і втілювати свої творчі ідеї, тим самим роблячи свій факультет успішним. У секторі медіа я працюватиму над тим, щоб про факультет Аудіовізуального мистецтва почула вся Україна, а потім увесь світ!».
14) Анна Часова, член медіа сектору, студентка 2 курсу освітньо-професійної програми «Режисер телебачення».

«Я підтримую думку своїх колег-членів Студради, що це велика можливість для реалізації свого потенціалу в рамках факультету. Це можливість розвиватися самій саме в професійній сфері - у сфері кіно. За своє життя я чотири роки брала участь у волонтерських проектах та організовувала багато заходів, тому думаю, що зможу бути корисною та разом з командою потужно працюватимемо цьогоріч».


Отже, потужна команда працюватиме для студентів і викладачів у цьому навчальному році. І Студрада вже має креативний план роботи на рік, а саме:

Розробка матеріалів для абітурієнтів, створення реклами для факультетів.

Проведення різноманітних майстер-класів та заходів для здобувачів освіти.

Активне ведення сторінок факультету АВМ у соціальних мережах.

Запуск «Дайджесту новин» на каналі факультету у YouTube.

Створення документального фільму про Академію та факультет та багато іншого.


Тож нова Студрада обіцяє насичений та незабутній 2020/2021 навчальний рік для кожного – від абітурієнта до викладача! І починає вона свою роботу з оновлення сторінок у соціальних мережах та публікації фото нової Студради. А на нашому каналі в YouTube ви вже можете ознайомитися з відеосюжетами.


Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми «Телерепортерство» Крістіна Проскуріна.Фото Діана Стріженкова.