СТУДЕНТАМ: ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ПЛАТФОРМАМИ
ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
З приходом карантину викладачі і студенти зіткнулися з питанням продовження навчального процесу дистанційно. Для зручності роботи й контролю виконання завдань було вирішено використовувати платформу Google Suite, яка включає в себе гугл-клас та гугл-міт.
Для подальшої роботи в цих додатках необхідно увійти в студентський акаунт. Поштову адресу і разовий пароль до якого можна отримати в деканаті або у старост своєї групи.
@xdak.ukr.education - це наш варіант.
Якщо на вашому пристрої вже є робочий гугл-акаунт, слід натиснути на іконку зміни акаунту і ввести новий логін та пароль. Старий акаунт не видалиться, а просто зміниться на новий. До нього можна буде повернутися у будь-який час.
А тепер розглянемо ці додатки більш детально:
Google classroom - безкоштовний веб-сервіс для навчальних закладів, створений з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом.
Мобільні додатки, доступні на iOS і Android, дозволяють користувачам робити фото та додавати їх до завдань, ділитися файлами з інших додатків та мати офлайновий доступ до інформації. Педагог може відстежувати прогрес кожного здобувача освіти, а після оцінки його роботи повернути її, супроводжуючи коментарями.
Google meet - платформа для проведення відео-зустрічей.
Вона була розроблена спеціально для широкомасштабних відеоконференцій, до яких можна приєднати посилання або код. Посилання можна знайти на головній сторінці гугл-класу, а код запитати у викладача.
Наголошуємо, що до дзвінку у meet треба доєднуватись виключно з офіційних акаунтів - так система запускатиме вас без зайвих підтверджень. В іншому випадку ви отримаєте повідомлення про відсутність доступу до курсу для вашого акаунту.
Якщо у вас виникають якісь питання стосовно налаштування гугл-класу, зміни пароля, доступу до акаунта або інші – звертайтеся до деканату у будь-який зручний спосіб (телеграм-канал, пошта, телефон).
Сподіваємося, що ваше навчання буде легким і приємним. Проте, навіть вдома не слід забувати про правила гігієни та збереження здоров'я!
Матеріал підготувала студентка 3 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Катерина Степанова.