img-01

ГРА "ВОСТОК.UA" ПЕРЕМОГА КОМАНДИ ХДАК!29 вересня в рамках проекту «Kharkov Humor Club» відбулася одна гра КВК «Восток UA».


За перше місце та звання «Чемпіонів» боролися 5 команд з Харкова та міста Суми: «Під прикриттям» (м.Харків), «Бастер» (м.Суми), «Ти» (м.Харків), шкільна збірна «60 калібр» та команда Харківської державної академії культури «Подруги твого хлопця».


Дівчата виступали третіми та одразу здивували глядачів та членів журі. Оновлений склад (тепер у команді чотири дівчини), нові яскраві костюми та образи додали шарму їхній грі.


Програма виступу нікого не залишила без посмішки. Від початку капітан команди Уляна Колякіна попередила ведучого та глядачів, що її подружки вивчили мелодію та рухи, загалом - усе, окрім тексту, тому вони співали пісню з аркушами паперу. Однак, що співають дівчата ніхто не зрозумів. Коли ж Уляна перевернула одній з учасниць лист, вона заспівала зрозумілі строки.


Після кількох кумедних номерів, дівчата показали цікавий виступ про те, як з нічного клубу додому повертається молода дівчина. Та виявляється, що не лише вона, а й її мати та навіть бабуся також весело провели час цього вечора. Мати знайшла нового чоловіка, а бабуся - нові знайомства у клубі «Радмір».


Після мініатюри кожна по черзі почали загравати до ведучого. Уля з серйознішими планами вийшла у весільній сукні, підкинула букет, спіймала і сказала Сергію не перепрацьовувати. Зробити це їй не тяжче, ніж їхати з трьома важкими пакетами з «Ашана», стоячи в забитій маршрутці.


На превеликий жаль дівчат, у гримерці ведучого Вікторія знайшла його дівчину, в яку потім з пістолета вистрілила Уляна. Дівчата засумували, що нічого не виходить, а Тетяна відповіла подружкам, що «Серожа» просто чекає на свою королеву. Тоді вона вийшла на сцену у футболці, на якій були фото ведучого. Учасниця повідомила, що Сергій заради неї навіть з даху стрибнув. Виявилося, що не заради неї, а через неї.


Цей дурдом вирішила закінчити Уляна. Дівчина вистрілила в усіх і сказала слова видатного філософа Валерія Меладзе: «И пусть в наших поступках не было логики…» Дівчата, піднімаючись, хором заспівали: «Мы не умеем жить по-другому!» Свій виступ команда закінчила жвавим танцем.


Після конкурсу візиток, команди зіграли в «Обернену розминку». Їм дали 3 відповіді, до яких потрібно було задати питання.


У кінці глядачі дізналися, хто став чемпіоном гри. Перше місце розділили команди «60 калібр» та «Подруги твого хлопця». Це була перша головна перемога дівчат та в цілому команди Харківської державної академії культури.


Матеріал підготувала студентка 3 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.