img-01

КВК ЧЕМПІОНАТ З ІМПРОВІЗАЦІЇ23-24 вересня - дні , які зробили гумористів Харківської державної академії культури та всього Харкова щасливими. В рамках проекту «Kharkov Humor Club» відбувся чемпіонат з імпровізації, в якому могли взяти участь усі бажаючі.


На сцену поборотися за перемогу вийшли шість команд: «Збірна одягу», «Підсобка Луцика», «Іспанський стид», «Ангела Меркель», «Ансамбль скрипалів» та команда ХДАК «Подруги твого хлопця», яка на період чемпіонату назвалася «Ми думали, тут «Холостяк»».


Гумористи розподілилися за допомогою жеребкування на групи: «Збірна одягу» та «Іспанський стид» грали в імпровізацію за темою «Оскар», «Підсобка Луцика» та «Ми думали, тут «Холостяк»» - в «Вечірку», а команди «Ангела Меркель» та «Ансамбль скрипалів» - в «Протестую».


Не зважаючи на те, що гравці до цього чемпіонату жодного разу не імпровізували, вечір вдався: глядачі сміялися, а імпровізатори раділи своїм умінням або замислювалися над майбутнім інтенсивним тренуванням.


Дівчатам із команди "Ми думали, тут Холостяк" глядачі надали образи: 1.Жінка, яка любить увагу хлопців, але в неї маленька дитина, 2.Офіціантка, яка займається сумо, 3.Відома ведуча та 4.Дівчина, якій подобається буква "В". Попри відсутність досвіду, жіночий колектив зміг розмішити залу. Цікаві жарти, вправні рухи та кумедна акторська гра показали, що сміятися з себе дуже весело та корисно. Тому дівчата одразу отримали позитивні коментарі від журі та прохід у фінал разом з командою «Ансамбль скрипалів».


Для того, щоб обрати ще двох фіналістів, команди разом із глядачами зіграли в «Обернену розминку», після якої «Підсобка Луцика» та «Збірна одягу» пройшли у наступний етап, а інші зазнали поразку.


На другий день ситуація трішки змінилися. Після двох конкурсів за перемогу мали змогу поборотися «Ансамбль скрипалів» та «Підсобка Луцика», остання збірна стала чемпіоном.


Команда ХДАК достойно себе показала у грі. Дівчата замислюються над тим, щоб далі продовжити пробувати себе в цьому жанрі, а поки вони будуть готуватися до Ліги КВК «Восток UA», яка відбудеться на Малій сцені Харківського театру опери та балету.


Матеріал підготувала студентка 3 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.