img-01

ЛІТНЯ СЕСІЯ ЗА УМОВ КАРАНТИНУБагато школярів і студентів вважають, що карантин – це позачергові канікули. Але тільки не студенти Харківської державної академії культури.Ми не тільки робимо домашні завдання, знімаємо семестрові творчі роботи, а й беремо участь у багатьох проєктах. Наша студентська рада активно веде соціальні сторінки факультету кіно-, телемистецтва, запроваджує класні челенджі та навіть проводить круті майстер-класи онлайн.Активне студентське життя продовжується навіть «в непогоду». Особливо це стосується іспитів. Літню сесію ніхто не скасовував і робити цього не будуть. Знання повинні бути оцінені. Отже, як в цьому році ми отримаємо свої п’ятірки?Навчальний процес організований онлайн.

Студенти навчаються за допомогою онлайн-платформ, онлайн-курсів і з використанням програм Zoom або Skype. Дисципліни, які не можна освоїти дистанційно, перенесені на більш пізні терміни. Конкретні завдання і процес їх виконання визначаються викладачами, тому більш точну інформацію студенти дізнаються або через своїх старост, або напряму у викладача.Як студенти будуть складати іспити?

Екзаменаційні сесії мають відбутись відповідно до графіків та розкладів, затверджених ректором нашої Академії. Але основне, що потрібно знати, то це те, що проведення екзаменів та заліків буде дистанційним у синхронному режимі та із забезпеченням надійної ідентифікації студентів.Випускники також складатимуть іспити онлайн?

Захисти дипломних робіт і атестаційні іспити також відбуватимуться онлайн. Кожен університет самостійно обирає форму та програмне забезпечення, яке він буде використовувати для цього процесу. Зі свого боку кафедри, керівники дипломних робіт і самі студенти мають забезпечити контроль якості робіт та не допускати проявів академічної недоброчесності, зокрема плагіату тощо. Випуски студентів мають відбутися своєчасно згідно з графіком, затвердженим закладом.Чи планується коригування вартості навчання в зв'язку з заміною частини дисциплін онлайн-курсами?

Ні, перерахунок вартості навчання за освітні послуги, фактично надані в дистанційному форматі, не передбачений.Коли студенти зможуть повернутися в свої авдиторії?

«Усе буде залежати від епідеміологічної ситуації. МОН працює над тим, щоб забезпечити безпечні та належні умови навчання у закладах освіти після виходу з карантину», – наголошує в. о. Міністра освіти й науки Любомира Мандзій.Заліковою книжкою студента ми будемо користуватися чи тепер тільки електронний документообіг?

Ми гадаємо, що ця сесія відбудеться без письмового заповнення залікової книжки студента. Проте далеко в шафу ховати її не треба, вже з наступного семестру, ми сподіваємось, все повернеться на свої місця.Де знайти відповіді на питання, які можуть виникнути в процесі навчання?

Ми нагадуємо, що якщо у вас або ваших одногрупників виникли запитання, то ви можете знайти відповіді на офіційному сайті нашої академії, у викладачів, або безпосередньо в деканаті факультету.Пандемія COVID-19 призвела до того, що навчальні заклади у всьому світі змушені раптово використовувати всі доступні технологічні засоби для дистанційного навчання студентів. Це нові режими навчання, які раніше значною мірою не використовувались. Тому насолоджуємось навчанням та новим досвідом разом з вами.Матеріал підготувала студентка освітньої програми "Телерепортерство" Альбіна Прасол.