img-01

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ



Вже другий місяць увесь світ, Україна, Харківська державна академія культури та факультет кіно-, телемистецтва перебувають на карантині. На факультеті КТМ проводиться дистанційне навчання і це щось особливе.



Кожного дня студенти вчаться, набувають знань самостійно і за допомогою онлайн спілкування з викладачами, які перебувають на зв’язку 24/7. За розкладом проводяться конференції в Zoom.



«Насправді, карантин – це чудова можливість підтягнути свої знання, адже сидячи вдома не треба витрачати час на дорогу до академії та зайві відволікання. Вся інформація доступна за одним кліком! Це дуже зручно, особливо коли викладачі готові йти на зустріч та допомагати з усіма питаннями, що виникають в процесі», – розповідає студентка 2 курсу Степанова Катерина.



Незважаючи на умови карантину, завдання даються згідно навчального плану. Якщо студенти мають щось знімати, то вони роблять це не порушуючи умов самоізоляції, а саме вдома. Спектр можливостей зменшується - на допомогу приходить креативність і творчий підхід до справи. Так, наприклад, майстер 1 курсу репортерів підготував незвичне та веселе завдання - створити сценарій екранізацій віршів Агнії Барто.



«Кожного тижня ми пишемо 3-4 журналістські роботи в різних жанрах, кожного разу щось нове, це може бути кореспонденція, замітка, стаття, коментар і багато всього іншого. А головне - ми знаходимо теми та ідеї, виходячи з ситуацій, які відбуваються у нас вдома, з родиною та нами самими. Потім в Zoom усією групою ми розбираємо по кісточках кожну роботу. Спочатку було дуже важко щось вигадати, знайти, інтерпретувати, але зараз ми всі розуміємо, що матеріал може вийти навіть з того, що ми просто прокинулися вранці», - коментує студент 1 курсу спеціальності телерепортер – Батиров Руслан.



Майбутні режисери, оператори та телерепортери пристосувалися до умов, які спіткали їх. І не дивлячись на те, що студенти кожного дня отримують велику кількість завдань, вони справляються і активно готуються до сесії. Студенти, як ніколи почали працювати, адже потрапили в своє звичне середовище гаджетів та новітніх технологій.



Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньої програми "Телерепортерство" Катерина Щербатюк.