img-01

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ «ВСЕ ДЛЯ ТЕБЕ»Восьмий день весни - день солідарності жінок та їхньої боротьби за свої права. Хто виходить на марші та мітинги, хто купує подарунки та листівки, а студенти нашої Академії влаштували святковий концерт "Все для тебе" на честь дня усіх жінок.


На початку свята ректор Шейко Василь Миколайович виловив подяку усьому жіночому колективу академії, зауваживши, що значну долю керівництва займають саме жінки: "Ректорат - жінки, доктори наук - жінки. Так, ми заздримо, але ще більше ми пишаємося цим... Все походить від наших жінок: тепло, любов, турбота. Та що там говорити, навіть сонечко - і те від жінок, бо виходить помилуватися ними навесні". Також Василь Миколайович побажав усім дівчатам та жінкам, аби свято 8 березня було не раз на рік, а щодня.


На цій приємній ноті перейшли безпосередньо до номерів - виступів студентів академії. Ярослав Семейко виконав веселу пісню "Кохайте, дівчата, простих романтиків", яка навіяла усім присутнім теплі спогади про юність, першу закоханість та весну не тільки за вікном, а й на душі.


Джазовий студентський ансамбль "Красунчики" швидко змінив мрійливий настрій на драйвовий, виконавши прекрасну композицію на духових музичних інструментах. Не оминули увагою і ліричну складову концерту - хлопці прочитали вірші для усіх присутніх в залі дам. Кожне слово доходило безпосередньо до самого серця, торкаючи струни душі. Академія може пишатися своєю надзвичайно талановитою молоддю, яка здатна розбудити в серцях весну.


Анар Абрамкін підхопив ліричність настрою і виконав пісню "Ноктюрн" Мусліма Магомаєва. Глядачі нагородили юного артиста бурхливими оплесками. А ансамбль сучасного танцю "Естет", в свою чергу, представив неймовірно чуттєву постановку про двох закоханих.


Від класики поступово перейшли до сучасності. Несподівано для усіх ведучі зачитали реп, залучивши до цього й самих глядачів: вони мали повторювати одні й ті ж слова в кінці куплету, аби вийшло по-справжньому драйвово. З усіх куточків зали лунало "Ми вас вітаєм!", тож ведучим вдалося створити атмосферу справжньої реп-тусовки. А продовжив заряджати глядачів позитивом ансамбль бального танцю "Креатив", який подарував усім присутнім запальний танець.


Звісно, у харизматичних ведучих факультету театрального мистецтва не обійшлося й без імпровізації. Хлопці заявили, що сховали у залі конверт, а Сергій Іванович Гордєєв, завідувач кафедри режисури факультету театрального мистецтва, випадково сидить саме на тому місці, де сховано лист. А головне, що це зовсім не було заплановано!


Сергій Іванович поздоровив жінок та дівчат, побажавши, аби "режисура їхнього життя завжди була на висоті" і представив наступний колектив – ансамбль кафедри оркестрових інструментів з їх номером "Весняний подарунок". Хлопці обрали такі відомі пісні (серед яких "Red Hot Chili Peppers", "Потап", "IOWA"), що їм підспівував увесь зал. Музиканти зловили овації.


Червоною ниткою крізь усю святкову програму проходили слова вітання від чоловіків "Ми готові на все заради жінок". Тож тепер артисти виконали пісню Л. Агутіна "Жінкам". Чуттєві слова "...жінки, світ неможливий без вас, як без весняних квітів..." у виконанні юних співаків нікого не залишили байдужим.


Під час виступу хлопці роздавали вітальні листівки та квіти кожній з присутніх у залі дам. Усі отримали естетичну та душевну насолоду. А сам концерт став відправною точкою для початку справжньої теплої, сонячної весни.


Матеріал підготувала студентка 2 курсу освітньо-професійної програми “Телерепортерство” Степанова Катерина
Фото студентки 1 курсу факультету КТМ ОПП "Оператор телебачення" Анни Куліш.