img-01

14 ЛЮТОГО. ГРА КОХАННЯДень закоханих команда факультету КТМ Харківської державної академії культури «Подруги твого хлопця» відсвяткувала, граючи в Молодіжній лізі КВК. За кубок «Кохання» боролося 14 команд: «Люди в Погонах», «ВВ», «КОГ», «Ля Тю Шо», «Волонтери», «Ботанічний Сад», «Подруги твого хлопця», «День Взяття Бастилії», «Сльоза Чоловіка», «60 калібр», «У нас була одна ніч», «Грона горобини», «Сполучені штати з телевізора», «Шмаляю, коли бачу бійку».


Цього дня, команда ХДАКу грала неповним складом: без актора Івана Шалі та акторки Ліни Чернової. Але «Кубок Кохання» - час, коли можна експериментувати, тому на цей раз дівчата розпочали свій виступ з танцю суддів. Представили себе, як команду «Журі твого хлопця». На обличчях учасниць були прикріплені голови Анатолія Марущенка (директора Палацу студентів НТУ «ХПІ»), Марини Буднік (Президента Харківської обласної міжнародної християнської асоціації «Мойсей»), Володимира Рєзніка (телеведучого) та Алли Олександрівни (ведучої Молодіжної Ліги КВК), яка тягне новоспечений гурт.


"Директор Палацу студентів" на початку сів на шпагат, дівчата заінтригували тим, що буде відбуватися далі. Вікторія, яка грала ведучу ліги, запитала про те, чим можуть здивувати інші учасники колективу. Її цікавили історії з дитинства. Анна, яка грала Марущенка, згадала своє минуле: мама кличе Анатолія їсти, а той кричить, щоб йому не заважали грати у директора ХПІ. Тетяна, яка грала Рєзніка, вирішила не розповідати історії, а запропонувала помацати себе, бо чоловіча частина журі знаходиться в жіночому тілі.


Далі учасники згадали, що святкують День Закоханих і покликали купідона. На сцену вийшла Уляна в образі ув’язненої. В руках тримала пістолет, хоча вона не купідон, але в людей також стріляла. Дівчина звернулася до ведучої ліги : «Ти офігела?!». Таким ставленням вона здивувала глядачів та розсмішила їх. До акторки був прив’язаний хлопець Стас із команди «День взяття Бастилії», який в свою чергу виконував усі доручення своєї господині.


Уляна здивувалася з того, що стоїть між двома ведучими: «3D-принтер мне в багажник». Дівчина попросила свого підопічного розібратися з несправжньою Аллою Олександрівною. Станіслав почав цілувати ноги справжній ведучій, Уля накричала на нього , бо так розбиратися Стас повинен саме з нею.


Інші учасниці гурту запропонували висказатися своїм подружкам. Ув’язнена говорить, що жіночої дружби не існує, Валерія вирішила довести зворотне. Розповіла дівчатам свої таємниці: як з акаунту Анни відповідала всім іноземцям, а з фото Тетяни ходила в метро та просила гроші. Увімкнулась лірична музика, подружки почали битися, а в цей час Вікторія розповідала, що жіноча дружба - це найчарівніше, що є на планеті. Уляна сказала, що це все не її і запропонувала послухати промову. Акторка розпочала свій стендап про життя на зоні: «Мене посадили не по справедливости. Мне пришлось украсть ребёнка из детдома. Ну, а что, забрала своё, так сказать!...»


Після стендапу дівчата сказали подружці, що хочуть бути схожою на неї та передали батон, з якого висипалися валентинки. Свій виступ закінчили словами про те, що всі ув'язнені - хворі, але інші говорять, що гумористи - оце по-справжньому хворі люди.


Це було незвично, шоковано та ефектно. Глядачам сподобалися такі зміни, і вони готові подивитися на це ще раз. Головний Кубок отримала команда «Сполучені штати з телевізора», Малі кубки «60 колібр», «КОГ» та «Грона Горобини». Усі команди з нетерпінням будуть чекати свого глядача на ½ Молодіжної Ліги КВК, яка відбудеться 3 березня в Палаці Студентів НТУ «ХПІ»!


Матеріал підготувала студентка 2 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.