img-01

ЗАКОХАНА У ПРОФЕСІЮДо Дня закоханих, за доброю традицією веб-сайту КТМ, ми публікуємо історії наших студентів про відданість обраній професії. Цього разу - історія першокурсниці Аурєлії Павленко, яка навчається за освітньо-професійною програмою "Телерепортерство".Чотири роки тому я почала працювати в продюсерському центрі, саме там засвоївши базові навички репортерської діяльності. Незабаром мені випав новий шанс - спробувати себе в якості телеведучої дитячих новин на Харківському каналі “triolan” та вести рубрику «Кіно».


Записавши перші два випуски, я відчула, що це моє, бо ще тоді вже не боялась камери, а навпаки із задоволенням читала перед нею. Наразі досі веду цю рубрику і розумію, скільки практики, знань та досвіду я отримала за ці роки.


На сьогодні я самостійно пишу сценарії до усіх рубрик дитячих новин, зокрема й до своєї. Деякий час я була ведучою більш серйозних та складних новин «Kids news», тепер - практикую себе в якості ведучої розважальних заходів та концертів.


Я вступила до ХДАК на факультет кіно-, телемистецтва бо знаю, що у цьому напрямку досягну успіху, а саме у сфері телерепортерства. Бути репортером дуже цікаво, але не треба вважати, що це так легко, бо насправді це дуже важлива професія.


Мрієш стати відомою ведучою? Тоді ХДАК чекає на тебе!


Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Аурєлія Павленко.