img-01

ФЕСТИВАЛЬ ЛІГИ СМІХУ В ОДЕСІФестиваль Ліги Сміху вкотре відбувся в місті Одеса. За місце у 6-му сезоні головних гумористичних змагань боролися біля 215 команд з різних куточків України і навіть світу: Білорусь, Ізраїль, Азербайджан, Росія. Свій перший крок на цьому фестивалі зробила команда Харківської державної академії культури «Подруги твого хлопця». Дівчата виступали під номером «23».


Ваня з Валерією влаштували побачення в Одесі, але це не сподобалося подружкам хлопця, які вирішили зупинити їхню прогулянку:


«Що в цьому салаті з морепродуктів, робить цей оселедець?»


Дівчина Вані згадала учасниць, бо саме про них зазвичай пишуть на заборах. Валерія також здивувалася, чому одна з подружок на сцену вийшла з родичкою. Уляна відповіла, що їй набридло те, що жіночі команди часто порівнюють з курками. Кохана Вані попросила погладити курку, але замість пташки, дівчина погладила Уляну, яка, в свою чергу, образилася і втекла зі сцени.


Дівчата сперечалися, чому вони бігають за Ванею та хто з них краща. Парубку це набридло, і він вирішив покликати Улю, але так сказала, що два рази в одному вбранні не вийде. Актор запропонував надягти те, що дівчина бачить під рукою. Уляна вибігла на сцену з куркою на голові. Вані це сподобалося, він заціпив руками, як ігровий автомат, несправжні ніжки, після чого вивалилося яйце. Дівчата попросили викинути цю гидоту.


В цей момент на екрані повинно було з’явитися відео з жартом, але цього не сталося. Команда не розгубилася, посміялася, присутні в залі їх підтримали і дуже з цього посміялися. Після цього учасники сказали: «Подруги твого хлопця, у нас гірше, ніж в тераріумі». Зробили рух рукою, але музика, яка повинна була увімкнутися в цей момент, не заграла, і це також розвеселило залу. Далі жіноча команда показувала вже відомі мініатюри про вагітну та про 3 мушкетьолок.


Це був вдалий перший раз, дівчата сподобалися редакторам, організаторам та своїм конкурентам. Не всім молодим командам з першого разу вдається розсмішити аудиторію фестивалю, тому дівчата отримали пошану та заслужені овації.


На жаль, на цьому етапі змагання за місце у сезоні закінчилося. Але гурт не засмутився. Дівчата дуже щасливі, що взяли участь у грі, здійснили мрію, отримали неймовірні емоції та познайомилися із зірками: Надією Дорофєєвою, Ігорем Ласточкіним, Євгеном Кошовим та іншими. Неймовірно, що ті люди, за якими ти спостерігаєш по телевізору, стають твоїми друзями.


Перебуваючи в Одесі 10 днів, команда встигла побудувати на «Лізі поганих жартів», грі «Що? Де? Коли?» та різних прожарках зірок. Окрім яскравих вражень та емоцій, дівчата отримали багато порад та великий багаж досвіду.


Зараз «Подруги твого хлопця» будуть працювати над собою, над смішними жартами, братимуть участь у регіональних лігах сміху та з нетерпінням чекатимуть наступний фестиваль, щоб стати справжніми зірками телеекранів…


Матеріал підготувала студентка 2 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.