img-01

ВІДКРИТІ ПОКАЗИ НА ФАКУЛЬТЕТІ КТМ



На факультеті кіно-, телемистецтва відбулися покази контрольних семестрових відеоробіт. Цього року студенти під керівництвом майстрів курсів продемонстрували роботи таких жанрів: кадри-поняття, кадри-спостереження, випуски новин, фотофільми, курсові роботи (нариси-портрети), комерційна та соціальна реклама, відео-арт та ін. Групи підготували програми показів, які були роздані присутнім для зауважень та коментарів.


Покази супроводжувалися жвавими обговореннями, зокрема серед студентів старших курсів та випускників, які є частими гостями на професійних заходах нашого факультету. На показах працювали експертні комісії з режисури, операторської та сценарної майстерності, звукорежисури, тележурналістики та ін.


Студенти мали змогу отримати кваліфікаційні висновки щодо ідейно-художнього та технологічного втілення відео-роботи. За підсумками показів студенти не лише отримали свої попередні бали за проведену роботу, а й цінні поради для успішної реалізації в майбутньому.


Відкриті покази – завжди знакова подія для факультету КТМ, адже завдяки їм студенти мають змогу повірити у власні сили або ж побачити помилки. І, в будь-якому разі, не покладаючи рук, рухатися далі – до своєї професійної мрії!


Матеріал підготувала заступник декана факультету КТМ Ольга Косачова.





ТЕЛЕВІЗІЙНІ ВИПУСКИ НОВИН
(2 КУРС, ОПП "РЕЖИСУРА ТЕЛЕБАЧЕННЯ", "ОПЕРАТОР ТЕЛЕБАЧЕННЯ", "ТЕЛЕРЕПОРТЕРСТВО")



























ФОТОФІЛЬМИ
(2 КУРС, ОПП "РЕЖИСУРА ТЕЛЕБАЧЕННЯ")























НАРИСИ-ПОРТРЕТИ (КУРСОВІ РОБОТИ)
(3 КУРС, ОПП "РЕЖИСУРА ТЕЛЕБАЧЕННЯ", "ОПЕРАТОР ТЕЛЕБАЧЕННЯ", "ТЕЛЕРЕПОРТЕРСТВО")



















































ВІДЕО-АРТ, РЕКЛАМА
(4 КУРС, ОПП "РЕЖИСУРА ТЕЛЕБАЧЕННЯ", "ОПЕРАТОР ТЕЛЕБАЧЕННЯ", "ТЕЛЕРЕПОРТЕРСТВО")































Фото Олександра Мухіна та Анни Куліш.