img-01

«ТЕРИТОРІЯ НАДІЇ»: КТМ ПРИВІТАВ ВИХОВАНЦІВ ІНТЕРНАТУ19 грудня, напередодні новорічних свят, до дітей приходить Святий Миколай та приносить найслухнянішим подарунки під подушку. Цього року допомогти Святому Миколаю вирішили студенти нашого факультету, а також волонтери з усієї Харківської державної академії культури.


Ще в листопаді студрадою факультету був оголошений збір іграшок для дітей з Комарівського психоневрологічного інтернату для хлопців. У корпусі повісили яскравий плакат з контактами благодійного сектору факультету та надіслали інформацію до всіх сторінок Академії культури у соціальних мережах. Студенти виявилися небайдужими, та одразу ж стали збирати й приносити речі для вихованців інтернату.


Ініціативу підхопили й викладачі, приносячи іграшки, теплий одяг, книги, солодощі та канцтовари. Серед подарунків - диск з аудіо-казками, створений студентами під кервіництвом завідувача кафедри телерепортерської майстерності Тетяною Логіновою в межах проекту КТМ "Розкажи казку дітям".


Слід зазначити, що до наших волонтерів також долучилися й студенти інших факультетів ХДАК. Окрім того, багато хто допоміг фінансово. На зібрані кошти благодійний сектор придбав для дітей солодкі подарунки, і з пакунками гостинців відправився до дитячого будинку з казковою виставою.


Дід Мороз - викладач режисури Євген Субота та Снігуронька - студентка 2 курсу Катерина Степанова привітали вихованців закладу. Разом вони співали пісні, читали вірші та водили хоровод. Найталановитіші хлопці виступили з піснею, яку вони ретельно готували впродовж місяця. Глядачі були в захваті та подарували юним артистам бурхливі оплески.


За яскраві номери, веселі вірші та активну участь в програмі хлопчики отримали свої довгоочікувані подарунки від Діда мороза та його чарівних помічниць-ельфійок, в ролі яких були студентки нашого факультету - Аліна Святенко, Аурєлія Павленко та Тетяна Єфімова. Вихованцям так сподобалося спілкуватися з нашими дівчатами, що вони не хотіли відпускати їх додому!


Аурєлія Павленко розповідає: "Ми вирішили спитати хлоп‘ят, який в них настрій після нашого візиту, на що вони майже в один голос сказали: «Все було просто чудово! Приходьте до нас незабаром, ми будемо чекати!», і почали обіймати гостей. Тоді в усіх, хто приїхав з академії до інтернату, з‘явились сльози, бо всі хлопці були дуже чесними, люб‘язними та відкритими. Відчувалось як вони дарували свою безмежну та щиру любов. Дуже приємно робити добрі справи й у відповідь бачити усмішку та щасливі очі".


Наприкінці свята ми зробили спільні світлини, обмінялися привітаннями та пообіцяли приїхати наступного року. І ми приїдемо, адже кожен заслуговує на новорічне диво, а нашим студентам зовсім не складно його влаштувати.


Матеріал підготувала студентка 2 курсу освітньо-професійної програми “Телерепортерство”
Степанова Катерина