img-01

ЗИМОВИЙ КУБОК КВК. ЗАПЕКЛА БОРОТЬБА!«Зимовий кубок» пройшов 19-го грудня у Палаці Студентів НТУ «ХПІ». Це була гра з великою кількістю нового та дивовижного. Участь брали 13 команд, які були серйозно налаштовані на перемогу. Серед новостворених гуртів та «стариків», своє почесне місце займала команда Харківської державної академії культури «Подруги твого хлопця».


На цей раз на сцену замість дівчат вийшли шість хлопців різних національностей. Іван, як головний, знайомив глядачів з новими учасниками гурту «Друзі моєї дівчини», пропонував також інші назви: «Збірна Радмиру», «Дикий голодняк» та «Обережно понаїхали».


Саме під час виступу актор - афроамериканець заговорив російською, намагаючись довести Вані, що він не малюк, але мову хлопців перервали дівчата, які сиділи в залі серед глядачів. Акторкам не сподобалося те, що Ваня виступає з незнайомцями і те, що забув про обіцянку - урочисто вивести жіночу частину команди на сцену.


З’ясувалося, що ця обіцянка належить Анатолію Марущенко (директору Палацу Студентів НТУ «ХПІ», члену журі Молодіжної Ліги КВК). Далі дівчата поговорили про те, що знятися в кліпі їм обіцяв Євгеній Бєлозьоров (відомий відеоблогер та член журі), після цього встав Володимир Рєзнік (ведучий та член журі), і запитав: «Простите, я же никому ничего не обещал?». Саме після цих слів акторки піднялися до хлопців на сцену.


Дівчата переймалися, бо не підготувалися та прийшли в домашній одежі. Коли учасниці зняли куртки, глядачі побачили вишукані сукні, блискучі сережки. Залунав голос: «Наступна станція Академіка Барабашова», хлопці пішли зі сцени, бо це була їхня зупинка.


Розпочалося найгарячіше. «Зимовий Кубок» - час дивувати, тому Уляна запропонувала лаятися зі сцени, як ведуча. Дівчата показали відео, на якому Алла Олександрівна (ведуча Молодіжної Ліги КВК) говорить погані слова. Цей жарт дуже сильно сподобався, як глядачам, так і ведучій.


Акторки питали одна в одної, що їм поклав Святий Миколай під подушку. Вікторія сказала, що знайшла сливу, мандарину, шоколад, шпроти, піжаму, носок, золотий зуб… Дівчині треба припинити їсти в ліжку.


Ваня був незадоволений цією грою. Жіноча половина сказала, що знають, чим можна здивувати, тому показали короткі мініатюри про хлопця, в якого безліч коханок, випадок у лікарні та, як було вигадано, мультик «Котопес».


Гру подружок перервав вихід Діда Мороза із Снігуронькою, яка живе з ним в домі за 6 млн гривень. Кожній з дівчат захотілося стати на місце онучки Мороза, але їх зупинила Вікторія, яка була злою через те, що кожного разу Ваня псує виступ.


Хлопець вийшов із наміром здійснити головне бажання його подружок. Алла Олександрівна взяла в руки кубок і пішла до дівчат. Всім здавалося, що зараз «Подруги твого хлопця» отримують головний приз, але ведуча просто всім показала свої нові туфлі.


Це було неймовірне перевтілення, смілий виступ та велика кількість позитивних емоцій. Глядачі підтримували такий експеримент та сміялися з кожного жарту.


«Подруги твого хлопця» не виграли «Зимовий кубок» (чемпіонами гри стала команда «Люди в погонах»), але дівчата з Ванею отримали нових фанатів та приємні слова від членів журі. Несправедливість існує завжди, головне, розуміти свої сили, вірити в себе і кожного разу вдосконалюватися.


Матеріал підготувала студентка 2 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.