img-01

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З РАЇСОЮ НЕДАШКІВСЬКОЮ16 грудня 2019 року в Малому актовому залі Харківської державної академії культури відбулася творча зустріч студентів факультету театрального мистецтва ХДАК і Народною артисткою України Раїсою Недашківською. На захід також завітали представники інших факультетів КТМ, зокрема факультету кіно-, телемистецтва.


На початку поважну гостю представив декан факультету театрального мистецтва Ігор Олександрович Борис. Бесіда проходила в приємній атмосфері. Актриса розповідала як познайомилася з кінорежисером Віктором Івченко і як 17-річною школяркою отримала роль Мавки у фільмі «Лісова пісня», як проходили зйомки фільмів «Вавилон ХХ» та «Гадюка», в яких вона приймала участь.


Раїса Степанівна ділилася враженнями від знайомства та роботи на одному майданчику з такими видатними українськими акторами, як Іван Миколайчук, Любов Поліщук. Також вона прочитала вірш Федеріко Гарсіа Лорка «Неверная жена» та уривок з твору Лесі Українки «Лісова пісня», змінюючи персонажів, чим дуже вразила студентів.


У свою чергу студенти цікавилися та ставили питання щодо незвичайних історій, складнощів роботи на знімальному майданчику, творчих пошуків та життя Народної артистки, попросили порад молодим акторам на початку творчого шляху. На всі питання Р. Недашківська відповідала із задоволенням та з усмішкою ділилася досвідом. Зустріч виявилася дуже цікавою та корисною для студентів і вони запросили Раїсу Недашківську на творчу зустріч знову!


Матеріал підготувала студентка 4 курсу факультету театрального мистецтва Марія Кішмєрєшкіна.


Фото з заходу Олександра Мухіна.