img-01

СПАРТАКІАДА ХДАК: ПІДТЯГУВАННЯ ТА СТРИБКИ У ДОВЖИНУОсь і добігає кінця перший семестр, а разом з ним і спортивні змагання 2019 року. Цього разу кафедра фізичної культури та здоров'я зібрала студентів для змаганнях з підтягувань та стрибків у довжину. Бажаючих було багато, відповідно і конкуренція теж ставала більшою. Хлопці і дівчата змагалися окремо. І, що цікаво, були випадки, коли дівчата показували значно вищі результати за хлопців, хоча між собою і не змагалися. Чи відіграються вони в наступному семестрі? Побачимо.


Усі старалися та викладалися на всі сто, але все ж таки перемагають найсильніші. І факультет КТМ знову отримав призові місця, хоча на цей раз тільки в підтягуваннях. Це студентки 1 курсу освітньо-професійної програми "Режисура телебачення": Дар‘я Колбіна – перше місце та Орлова Жанна – третє місце. Дар‘я поділилася своїми враженнями, вмістивши їх в одне речення: «В мене вийшло тому, що я щиро вірила у свої сили та перемогу!».


На змаганнях усі підтримували одне одного, зокрема голова студради Академії Лілія Рябініна, за що ми їй щиро вдячні. Однак перш за все дякуємо колективу кафедри фізичної культури та здоров'я за те, що надихає нас на нові звершення, дарує бадьорість духу та стимул для занять спортом.


Тож друзі, попереду новий семестр та нові змагання!


Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Аурєлія Павленко.