img-01

РЕГІОНАЛЬНА ЛІГА КВК "ВОСТОК UA". ФІНАЛ!Вдруге команда факультету КТМ Харківської державної академії культури виступила на сцені головної регіональної ліги КВК «Восток UA». «Подруги твого хлопця» знайомилися з новим глядачем, звикали до незвичної атмосфери, конкуренції, сцени, щоб у наступному році стати учасниками сезону та позмагатися за головний приз.


Фінал - це справжня напруга навіть для тих, хто виступає як запрошені гості. Для того, щоб розігріти залу, дівоча команда вийшла зі справжньою куркою, щоб люди зрозуміли, де жіноча команда, а де птах. Акторка Валерія попросила дозволу погладити курку, коли дівчина почула згоду, погладила Уляну. Такі паралелі не рідкість у реальному житті і команда відзначила це у своєму номері. Іван, єдиний хлопець у команді, здивувався з поведінки учасниць та сказав, що їхній гумор на голову не натягнеш. Після цих слів Уля вийшла на сцену з штучною куркою на голові. Іван попросив дівчину покрутитися, щоб дівчата обрали, хто буде курку-гриль.


Уляна образилася знову. Вона нічого не говорила, це занепокоїло Івана, який намагався вибити з акторки хоч єдине слово, замість якого випало яйце. Це яйце учасницю попросили викинути, і воно полетіло прямо у Петра Порошенка. Задля цього увімкнули відео із таким випадком. Це був перший захід, дівчата отримали довгі за тривалістю оплески.


На сцену вийшла Тетяна, яка грала аніматора, вона була в костюмі бетмена. Валерія попросила дівчину провести свято для її молодшого братика, але відмітила те, що все повинно пройти супер. Таня зрозуміла подружку, зняла костюм бетмена, під яким опинився костюм супермена. Молодший братик попросив дівчину не зупинятися, але під цією одежою в неї вже нічого не було... Хлопець забрав аніматора за куліси. Іван почав шукати Таню, але вкрай дивним способом. Він помацав дівчат, які запитали в нього, що він загубив, на що хлопець відповів: «По ходу, совесть». Ліна висловила свою думку, що парубки не вміють спілкуватися із жінками, учасники команди почали показувати мініатюру.


Дівчата були на вечірці, а Івану було сумно, тому вирішив написати мажорці з клубу, яку грала Валерія. Акторка зраділа повідомленню і вже хотіла дати свою згоду, але подружки її зупинили. Хлопець не має думати, що вона одразу на все готова. Ваня не отримав відповіді і підписав дівчину в телефоні: «Віктор Циганков (Динамо)».


Наступною дією було створення чату «Жертви фотошопу». До кожної учасниці прийшло смс, які отримали також ведучі ліги «Восток UA» Дмитро Сидоров («Любимый город»), Володимир Борисов («Днепр»).


Володимир переписується з Ванею, бо він грає знамениту Лєну в своїй команді, а чому хлопець написав Дмитру, це чоловіки пояснити не змогли. Акторка Аня почала злитися, бо єдиний хлопець пише всім підряд. Ті, хто з ним переписуються, повні дурепи, але такою дурепою стала Ліна. Дівчата позаздрили своїй подружці, сказали, що він напевне в барі п’яний сидить, йому нічого робити, або він просто некрасивий. Тому всі разом вирішили перевірити, подзвонили по відеозв’язку. Ваня запросив Ліну на зустріч, і та погодилася, подружки почали між собою сваритися. В решті-решт, хлопець підписав дівчат: «Віктор Циганков «Динамо», а Ліну - «Богдан Єрьоменко». У кінці виступу актор жалівся глядачам про те, як йому живеться з дівчатами. Вані доводиться ходити до психолога.


Команду зустріли тепло і так само проводжали. «Подруги твого хлопця» добре розігріли залу, отримали свої заслужені оплески, масу позитивних емоцій. Актори пообіцяли, що наступного разу будуть виступати на цій сцені як учасники сезону, а не гості. Чекаємо!


Матеріал підготувала студентка 2 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.