img-01

КВК: 1/4 20-ГО СЕЗОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МОЛОДІЖНОЇ ЛІГИНа крок ближче до фіналу


Один з найважливіших етапів ліги гумору подолала команда Харківської державної академії культури «Подруги твого хлопця». 5 грудня відбулася третя гра ХХ сезону, 1/4. Головними умовами цього разу були : профайл (відеорозповідь про команду) та візитівка.


Загалом у грі брали участь 15 команд, бо попередньо, за власним бажанням, лігу покинули 4 молоді гурти. Серед причин: надмірна редактура конкурсних програм з боку організаторів, що вело до відхилення від того гумору, який хотіли донести учасники.


На цей раз учасниці вирішили подуріти. Команда розіграла серію комічних костюмованих сценок та мініатюр. Після однієї з імпровізованих бійок дівчата виправдовуються:


- Дівчата, у нас підлога поїхала!

- Взагалі-то, дах!

- Подруги твого хлопця, почнемо ремонт з понеділка!


Інший виступ - знайома більшості проблема в транспорті. Тетяна їхала в автобусі та попросила Івана поступитися місцем, бо вона вагітна, але хлопець сказав, що та бреше. Дівчині довелося видути величезний живіт, аби його переконати. Глядачі аплодували та сміялися, бо кожний знайшов свою маленьку правду-таємницю в цьому номері.


Наступна мініатюра - роман Олександра Дюма «Три мушкетери» на новий жіночий лад. Серед головних правил «мушкітьолок»: не залазити на барну стійку, в дамську кімнату ходити тільки удвох та багато іншого. Девіз команди: «Один за всіх, а я за караоке».


Дівчата з Ванею виступили, як ніколи чудово, а, головне, смішно. Глядачі реагували на кожне слово, не стримуючись від сміху після кожного жарту. Головний приз віддали іншому жіночому гурту «СШІ», але «Подруги твого хлопця» отримали більше: сміх глядачів та овації. Можна було зрозуміти, що студенти академії культури у цей день виступили найкраще.


На цій грі з Ліги Веселого Настрою вибули команди: «ВВ», «Тремпєль», «Опалювальний сезон», «Велосипед», «Думай позитивно», «Бот сад», але гурти зможуть поборотися за місце у півфіналі на «Зимньому кубку», який відбудеться 19 грудня в Палаці Студентів НТУ «ХПІ». Боротьбу продовжують: «Поруги твого хлопця», «СШІ», «Обережно, Харків’яни», «Грона Горобини», «Бастер», «60 калібр», Економ варіант», «СD-RW», «Під прикриттям». Вітаємо учасників із проходженням до наступного етапу!


Матеріал підготувала студентка 2 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.