img-01

КВК: 1/8 20-ГО СЕЗОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МОЛОДІЖНОЇ ЛІГИНовий етап 20-го сезону Харківської відкритої молодіжної ліги відбувся 8 листопада в Палаці Студентів НТУ «ХПІ» в День народження КВК. У грі брали участь 18 команд, які були поділені на фестивалі на дві групи (група «А» та група «Б»). А під час виступу дві команди змагалися між собою в дуелі (учасники обох груп), серед них члени журі обирали, хто саме потрапить до вже існуючих груп.


Команда факультету КТМ Харківської державної академії культури на фестивалі була відправлена членами журі до групи «А», де були найсильніші гумористичні гурти. «Подруги твого хлопця» змагалися з «Мох та ліс». Дівчата з єдиним хлопцем вибороли право залишатися у своїй групі.


Студенти ХДАКу виступили із матеріалом, який писали на лігу «Восток UA», але з додатковим конкурсним правилом, яким була відеореклама. Що може бути кращим для команди факультету кіно-, телемистецтва! Гурт показав смішний фільм-бойовик «Той, хто біжить по квартирі». Дівчата прорекламували Харківводоканал, який сам не знає, де знаходиться гаряча вода.


«Подруги твого хлопця» виступали під кінець. Після них свій матеріал демонстрували досвідчені команди, але, на жаль, глядачі цього не оцінили. Деколи сміялися, але здебільшого просто сиділи, видно були, що вони вже втомилися. Реакція зали засмутила всіх учасників сезону, бо кожний старанно працював аби задовольнити потреби своїх шанувальників.


Тим не менше, члени журі привітали усіх зі святом та похвалили старанність та цілеспрямованість кожної команди. Учасники отримали задоволення від того, що грають в КВК і після фестивалю поїхали святкувати День народження такої чудової вічної гри...


Матеріал підготувала студентка 2 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.