img-01

КОМАНДА КВК «ПОДРУГИ ТВОГО ХЛОПЦЯ» НА «ВОСТОК UA»Восток UA... Команда факультету КТМ Харківської державної академії культури «Подруги твого хлопця» 6 листопада виступала, як запрошені гості Головної регіональної ліги КВК «Восток UA». Директор цієї ліги є членом журі Харківської відкритої молодіжної ліги КВК, в сезоні якої студенти ХДАКу беруть участь. Він запропонував випробувати свої сили на більш серйозному рівні та попрацювати з відомими коміками Дмитром Сидоровим (команда «Любимый город») та Володимиром Борисовим (команда «Днепр»). Дівчата погодилися.


Менш ніж за 2 тижня команда приготувала матеріал, попрацювала з професіоналами та набралася досвіду. Вийшовши на сцену, дівчата показали хороший результат, тим паче, враховуючи те, що їм довелося розпочинали гру. Першими завжди важко виходити. Дівчата з єдиним хлопцем Ванею отримали заслужені оплески, а в деяких моментах виступу були так звані «заходи» (коли акторам доводиться зупинятися, аби глядачі до кінця доаплодували).


В цьому виступі дівчата познайомилися із глядачами, розповіли про себе у гучній пісні. Далі відбувся справжній калейдоскоп цікавих сцен та діалогів. Сценічний капітан Валерія дивувалася із вчинків її подружок:

-Ти навіщо вчора з чоловіком в тролейбусі посварилась?

-А чому він мені поступився місцем зі словами «Сідай мала»?

-Це був твій Батько!

-Це не дає йому право зі мною так розмовляти.


Потім на сцену вийшла шоста учасниця гурту Вікторія, яка розповіла про те, що її кинув хлопець. Дівчата заспокоювали Віку і запропонували пошукати нового в Спартанській ямі, в якій дівчата, окрім негарних хлопчиків, знайшли пісні Потапа, йо-йо, Стаса Шурінса та інші забуті речі.


Подружки думали, що вже не знайдуть дівчині хлопця, але на сцену із оркестрової ями виліз Ваня. Він почав залицятися до Віки, але закінчилося тим, що вони посварилися. Післі сварки хлопець запитав, чому не має дівчат, які будуть згодні все. Одна з його подружок - Ліна відповіла, що такі дівчата є, та розв’язала плаття на Уляні, вона була в купальнику. Дівчині дали прикритися маленьким рушником:

-Ви що, дали мені рушник для рук?

-Може у вас це і для рук, а в мене для всього тіла.

З такими словами до учасниці звернулася Тетяна, найменша за зростом акторка.


У кінці виступу подружки вирішували: чи залишиться хлопець в команді. Результат був позитивний.


Окрім «Подруг твого хлопця», на "Восток UA" також виступала команда Молодіжної ліги «Обережно Харків’яни». Обидві команди розігріли залу. Глядачі аплодували молодим гуртам, а актори набралися досвіду та гарних емоцій. Після виступу команда КТМ отримала запрошення на участь у фіналі гри «Восток UA».


Матеріал підготувала студентка 2 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.