img-01

КВЕСТ - НЕОФІЦІЙНА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВХоча першокурсників посвятили у студенти на офіційному посвяченні, але 17 жовтня на них чекав сюрприз - неофіційна частина посвячення у вигляді квесту. Всі три групи першого курсу: режисери, оператори та репортери об‘єдналися в команду та йшли до стартової точки, де вони мали виконати креативні завдання, аби отримати підказку, де знаходиться наступна точка. Таким шляхом вони дісталися до лісу, де їх чекало щось насправді незвичайне...


Під звуки примітивних музичних інструментів їх зустріли люди з давніх віків. В обличчі вождя вони одразу впізнали чарівну Аеліту Миколаївну Соловйову. Представники «стародавнього» народу (студенти старших курсів) привітали першокурсників з проходженням квесту та попередили, що на них чекає останній етап - випробування особисто від них. Хлопці та дівчата повзали, стрибали, кричали та працювали усією командою, і звісно вони пройшли всі етапи!


Вождь офіційно оголосив студентів новими членами великої сім‘ї КТМ та нагородив усіх значками із зображенням, які відповідали їх професіям. Катерина Степанова (одна з організаторів): "Ми переймалися виключно через те, що вигадали надто складні, або ж навпаки, надто прості завдання для першокурсників. Чи не буде їм нудно, а чи впораються вони взагалі, а що робити, як не впораються? Треба було прорахувати усі варіанти. Проте жоден з "запасних планів" не знадобився, адже хлопці та дівчата командою швидко знаходили відповіді на завдання та вирушали за наступними підказками".


Першокурсникам квест дуже сподобався. Жанна Орлова (режисер першого курсу) розповіла: «Нелегко просто так підійти і поговорити з незнайомими старшими курсами або викладачами (зокрема Аелітою Миколаївною) а так після зближення фізичного, відбулося і зближення ментальне, за це всім організаторам велике дякую!» Катерина Щербатюк (репортер першого курсу) додала: «Я вдячна всім, хто брав участь в організації посвяти та улюбленій Аеліті Миколаївні, тому що вони дійсно не тільки показали нам, що таке проводити час весело всім разом, а й змогли згуртувати весь перший курс».


Після такого цікавого посвячення усі не розішлись, а разом вирішили провести цей день. У лісі були представники різних курсів, тому було приємно спостерігати, як усі спілкувалися та веселилися. А чому усі були разом? Бо Академія культури – це не просто місце, де вчать, а це одна велика сім‘я.


Матеріал підготувала студентка 1 курсу ОПП "Телерепортерство" Аурєлія Павленко.