img-01

ВИБОРИ ГОЛОВИ СТУДРАДИ ХДАК16 жовтня у головному корпусі Харківської державної академії культури відбулася конференція студентів, під час якої провели вибори голови студентської ради академії та оголосили її склад, дібрали представників до складу вченої ради та конференції трудового колективу.⠀Кожен факультет академії був представлений делегатами, і КТМ не став виключенням. Наші активні студенти не тільки проявили свою громадську позицію у виборах голови студради та членстві у вченій раді академії, а й виявили бажання допомагати у створенні періодичного друкованого видання академії "Бурсацький узвіз".


Раді привітати нову голову - студентку факультету соціальних комунікацій Лілію Рябініну. Дівчина кілька років була членом студради ХДАК та її секретарем. У своїй промові вона окреслила низку злободенних для студентства питань, навела резонні пропозиції щодо їх вирішення. Студенти усіх факультетів добре знають Лілію, адже саме вона допомогала організовувати перевибори студрад факультетів, брала участь у вирішенні тих чи інших проблем у гуртожитках та ін.


Голова студради факультету КТМ Рустам Мамедов та його заступниця Катерина Степанова стали членами основної студради академії. Тож, нумо разом з нами приймати важливі рішення, аби наповнити студентське життя новими можливостями, знайомствами та враженнями.


Матеріал підготувала студентка 2 курсу ОПП "Телерепортерство" Катерина Степанова.