img-01

ТУТ Є КІНО: БЛАГОДІЙНИЙ ПОКАЗ ФІЛЬМУ «КІБОРГИ»До Дня захисника вітчизни, в рамках проектів «Герої не вмирають», «Тут є кіно» і «Територія надії» факультет кіно-, телемистецтва Харківської державної академії культури провів благодійний показ фільму українського виробництва «Кіборги». Кожен відвідувач на вході мав змогу пожертвувати певну суму, яка після збору піде на потреби пацієнтів військового госпіталю Харкова. Захід відбувся за ініціативою декана факультету КТМ проф. З. І. Алфьорової. Організаторами виступила студрада факультету КТМ.


Перед початком перегляду завідувач кафедри телебачення Т. О. Логінова розповіла про історію існування проекту "Герої не вмирають" (раніше "АТОграф"), багаторічну співпрацю факультету КТМ з Національною гвардією України. Святенко Аліна, студентка 3 курсу - голова благодійного сектору студради КТМ розповіла історію створення фільму, думки критиків та глядачів. «Щодо мене особисто, фільм мені дуже сподобався. Він дає нам усвідомлення того, що все це відбувається в нашій країні. Розуміння таких речей є дуже важливим для громадян України».


Під час перегляду присутні були поглинені тим, що відбувається на екрані, тому після завершення було цікаво почути їхні враження. Студентка 3 курсу Катерина Степанова зазначила: "Мені, як майбутньому тележурналісту, сподобалося, що у цьому фільмі висвітлюється 2 сторони медалі. Ми чуємо думки як українських вояків, так і сепаратистів. Обидві сторони кажуть, що воюють за Україну. Над цим варто замислитися". Студент 3 курсу Полончук Владислав відзначив: «Я шкодую, що не подивився "кіборгів" раніше. Такі змішані почуття...»


Заступник декана факультету О. О. Косачова підсумувала: «Це кіно приємно здивувало мене. Фільм доводить, що немає нічого ціннішого за людське життя. Цей фільм викликає асоціації з фільмами "Царство небесне" та "Лють"». Після показу був організований збір коштів онлайн серед тих, хто не міг бути присутнім на заході. Зібрана сума коштів була пожертвувана на допомогу поранених Харківського госпіталю. Студрада продовжуватиме організовувати благодійні заходи. Наступний - поїздка до інтернату на День Святого Миколая.


Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Аурєлія Павленко.
Фото Олександра Мухіна.