img-01

УРОЧИСТА ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ КТМВ актовому залі корпусу факультету кіно-, телемистецтва відбулася Урочиста Посвята в студенти для першокурсників КТМ. На святі зібрався весь факультет: студенти, їхні друзі та батьки, викладачі та навіть випускники факультету. 2-й курс підготував святковий концерт у стилі виборів та політичних дебатів. Уляна Колякіна та Іван Шаля були головними ведучими заходу. Інші дівчата з групи репортерів займали посаду «Цирку» (рос. Центральная избирательная репортерская комиссия).


Перш ніж розпочався конкурс, присутні встали, щоб прослухати гімн КТМ. Організатори свята не просто заспівали про улюблену професію, а й підкріпили свої слова жвавими рухами-символами. Справжньою "родзинкою" концерту стали відео-візитки кожної групи - "партії", у яких першокурсники заявили про свої політичні програми та перебіг передвиборчих кампаній.


Першокурсники також виступили з різними вокальними та танцювальними номерами. Студенти першого курсу - Євгеній Левченко та Віктор Клюшников підготували незвичний (як для майбутніх кінооператорів) сюрприз - виконали пісню, що супроводжувалася живою музикою. Коли хлопці грали на гітарі, усі присутні підняли ліхтарики на телефонах.


Наступним етапом стали конкурси, покликані розвинути професійні навички майбутніх фахівців. Представники «партій» отримали картки зі словами. Представник репортерів мав описати це слово своїй групі вербально, використовуючи слова-синоніми. Представник операторів - показати слово, не використовуючи мови взагалі. Представнику від групи режисерів дозволялося використовувати обидва способи. Усі три групи з легкістю впоралися з завданнями, не поступившись одне одному у вправності та кмітливості.


Наступний етап - відгадати викладача за описом старшокурсників. Для цього другим курсом заздалегіть було підготовлене відео, в якому кожен студент характеризував особливості викладання педагога, його ставлення до професії, його світогляд та ставлення до студентів, звісно не називаючи його прізвища. З цим конкурсом студенти також впоралися на відмінно.


Отже, кандидати виконали усі завдання і "Цирк" оголосив перші результати голосування: репортери набрали 9%, оператори-9%, режисери-9%, а декан факультету Зоя Іванівна Алфьорова-73%. Адже хто як не "сонечко-декан", як співається у гімні КТМ, заслуговує на перемогу. Після цього кожний з присутніх міг вплинути на майбутнє кожної "партії", піднявши кольоровий кружечок за прохід першокурсників до Верховної Ради КТМ.


Члени комісії прочитали урочисту клятву, після якої 3 рази пролунало священне «Клянемось!». Проголошені студенти КТМ лопали кульки із побажаннями та порадами від старших курсів, а потім всі приступили до фінального флешмобу. Першокурсникам сподобалася посвята і вони подякували організаторам за чудовий настрій і теплий прийом до родини факультету кіно-, телемистецтва.


Матеріал підготувала студентка 2 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.
Фото Олександра Мухіна.