img-01

ФЕСТИВАЛЬ КВК 19/202-й старт! ВОНИ змінилися… 20-й сезон Харківської Відкритої Молодіжної Ліги КВК розпочався 8 жовтня о 18:00 в Палаці студентів НТУ "ХПІ". На фестивалі були представлені 20 команд. Двадцятка стала чарівним числом, головним числом цього сезону.


У грі брали участь молоді збірні та старі знайомі: "Обережно харків'яни", "Тремпель", "Вассабі" та команда Харківської державної академії культури "Подруги твого хлопця" (група 2 курсу ОПП "Телерепортерство" факультету кіно-, телемистецтва). За літо у дівчат відбулися зміни. До Команди приєдналася нова акторка Аня, замінивши Аліну Святенко. Ганна Колесник вчиться на першому курсі театрального факультету ХДАК.


Акторка Вікторія, одна з учасниць, не була присутня на грі, але без неї дівчата на сцену не вийшли б. Команда розіграла ситуацію, що дівчина поїхала до Таїланду. Однак, не зважаючи на це, вона була з ними - на телеграм-зв'язку. Дівчата намагалися замінити Віку: "Я Віка і в мене є каблуки: один на правій нозі, а другого звати Ваня". Саме так зазвичай вела себе дівчина.


Про вовка промовка! На сцені з'являється Іван. Дізнавшись про те, що його сценічна дівчина Віка поїхала за кордон, він користуючись шансом, починає залицятися до своїх подруг. Уляні він показав фокус: нібито відірвав та викинув великий палець. Дівчина повірила і побігла за ним, хоча палець залишився на руці. Уля випадково принесла чужі кінцівки, а потім їх викинула, бо Ваня дав зрозуміти, що усі його пальці на місці. Хлопець вирішив підійти до новенької, але здивувався з її дивної зачіски. Після чого Аня зірвала "волосся", і всі побачили її лисину. Та дівчина не знітилася, а пояснила це тим, що вона просто "пішла" в тата.


Наступною жертвою стала Ліна. Ваня пропонував їй поцілуватися, але та відмовила. Хлопець знайшов вихід із ситуації, запитавши: "Ти що як всі дівчата не поцілуєшся зі мною?" та отримав очікувану відповідь: "В якому сенсі "як всі", я не хочу бути, як всі!", - відповіла Ліна та накинулася на хлопця із поцілунками. Однак, саме в цю хвилину дзвонила Віка і бачила те, що відбувається. Дівчина пригрозила Вані, що дістане його. Та хлопець лише посміявся, бо Вікторія дуже далеко. Але сценічна кохана раптово простягнула довжелезну руку, схопила Ваню та забрала до себе. Та до того ж вирішила провчити свого хлопця, розпочавши справжню бійку. Бо краще не жартувати над дівочими почуттями!


Виступ вийшов кумедним та насиченим різноманіттям ходів. Зала добре зустріла жіночу команду. Глядачі багато сміялися та довго аплодували. За підсумками виступів, Головний кубок отримала команда «Обережно, харків'яни» (Харківський національний медичний університет), а Малі кубки – команда "Подруг твого хлопця» (ХДАК), «Грона горобини» (Сумський державний університет), «Збірна випускників НТУ «ХПІ» та «Ботанічний сад» (Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди). Ці 5 команд були обрані членами журі, відібрані до сезону, а також до них приєдналися «Тремпель» (Харківський національний університет Міського Господарства імені О.М. Бекетова), «Бастер» (Сумський державний університет), «СD-RW», «Думай позитивно» (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна).


Це був яскравий день, сповнений гумором та веселим настроєм. Усі глядачі отримали купу позитиву, а гравці - свої заслужені оплески. Харків готовий до наступного етапу, а команди вже почали писати новий матеріал.


Матеріал підготувала студентка 2 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.