img-01

ЗНАЙОМСТВО СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ З БІБЛІОТЕКОЮ ХДАКУ Харківській державній академії культури знаходиться прекрасна бібліотека, з якої працівники цього культурного закладу днями познайомили першокурсників факультету кіно-, телемистецтва. Для початку студентам провели невелику лекцію і розповіли про єдину карту читача, яка дає студентам можливість безкоштовно користуватися друкованими та електронними книгами. Ці послуги поширювалися на всіх бібліотек-учасниць проекту «Єдина картка читача бібліотек Вищих Навчальних Закладів Харкова». Пізніше студентів ознайомили з усіма відділами та послугами бібліотеки.


Поруч із зоною для читання є чудовий комп'ютерний зал, де можна завантажити книги, або за допомогою електронного каталогу дізнатися, в яких книгах знаходиться інформація, яку ви шукаєте. У бібліотеці Харківській академії культури знаходяться тисячі книг, але крім них є колекції DVD дисків. Тому якщо ви давно хотіли вивчити яку-небудь мову, навчитися танцювати або співати — сміливо йдіть в бібліотеку за дисками з відеоуроками.


Після ознайомчої екскурсії багато студентів одразу звернулися до фахівців з проханням знайти потрібну літературу. І працівники бібліотеки надали усі необхідні відповіді. Поки будуть ті, хто зацікавлений у саморозвитку, буде існувати ця велика скарбниця знань в Академії.


Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Аурєлія Павленко.