img-01

ВИСТАВКА ДО 125-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ О.ДОВЖЕНКА10-го вересня 2019 року виповнилося 125 років від дня народження відомого нам сценариста, письменника, художника та кінорежисера Олександра Петровича Довженка. І тому Центр культури та мистецтв, який знаходиться за адресою вул. Пушкінська, 62, підготував інтерактивну виставку під назвою «ДовженкоFest” для тих, хто цінує та любить творчість майстра.


Наші студенти з факультету кіно-, телемистецтва ХДАК відвідали цю виставку і отримали лише позитивні враження: "Олександр Довженко - це унікальна людина. Я захоплююсь його кінострічками та оповіданнями. Взагалі мені дуже цікаво читати та дізнаватися про його життя, бо він мене надихає жити, творити та експерементувати", - Жанна Орлова. "Дуже приємно, що у Харкові завжди багато культурних та пізнавальних заходів. Коли я дізналась про те, що проходить така виставка, одразу виділила час, аби прийти сюди. Усі ці архівні фотографії зі знімальних майданчиків, його цитати, кадри з фільмів, малюнки, карикатури, шаржі які малював Довженко - це просто вау! Мені дуже сподобалось!" - Дар'я Колбіна.


«ДовженкоFest” відіграв важливу роль для Харкова, адже про визначного українця мають знати і пам’ятати як дорослі, так і діти. Особливо майбутні кінорежисери, для яких Олександр Петрович завжди залишатиметься взірцем професіоналізму та творчої самовіддачі.


Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми “Телерепортерство”
Аурєлія Павленко.