img-01

"GOLDEN FRAME": ЕКСКУРСІЯ НА ПРОФЕСІЙНУ СТУДІЮ ЗВУКОЗАПИСУУ межах міжнародного кінофестивалю "Golden Frame" для учасників, гостей та звичайно студентів факультету кіно-, телемистецтва ХДАК була проведена екскурсія на професійну студію звукозапису "Atomic Guns". Студентам та викладачам була продемонстрована різноманітна апаратура, проведений інструктаж з її застосування на практиці. Кожен бажаючий мав змогу побувати в апаратній, де записаний звук піддається обробці, послухати вже готові аудіозаписи.


Студентка 1 курсу освітньо-професійної програми «Оператор телебачення» Анна Терещук так ділиться своїми враженнями: «Провідні фахівці студії спілкувалися з нами на одному рівні, чітко і ясно відповідаючи на всі поставлені питання. Нам відкрили «закулісся» і розповіли як проходив процес будування студії в цілому. Для людей, які там працюють це місце – не тільки робота, а й другий дім».


І це не єдиний схвальний відгук від відвідувачів. Директор фестивалю, завідувач кафедри телебачення Наталія Мархайчук так прокоментувала візит до студії на офіційній сторінці "Golden Frame" у Фейсбуці: «Сьогодні ми відвідували студію звукозапису в межах нашого Фестивалю. По закінченні заходу трохи затрималися на каву. Думали, що на 5 хвилин, але раптом (як завжди) почалася злива... І наше спілкування продовжилося. Воно було не менш корисним, а може й більш... Не вимушені діалоги, геніальна музика Бетховена, виконана на чудовому білому роялі, студійна тиша і аромат кави...».


Дякуємо організаторам за корисну можливість ближче познайомитися з професією звукорежисера та набути корисних навичок та вмінь.


Матеріал підготувала заступник декана факультету кіно-, телемистецтва ХДАК Ольга Косачова.