img-01

"GOLDEN FRAME": ВИСТАВКА КОНКУРСНИХ РОБІТ НОМІНАЦІЇ «ФОТОМИСТЕЦТВО»З 21 по 23 травня 2019 року у стінах ХДАДМ в рамках VI Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва “Golden Frame” відбулася виставка конкурсних робіт за номінацією «Фотомистецтво». Кураторами проекту виступили доцент кафедри кіно-, телемистецтва ХДАК Наталія Мархайчук та відома художниця, викладач ХДАДМ Белла Логачова.


До конкурсної програми увійшли роботи студентів і випускників харківських мистецьких вишів, у тому числі вихованця ХДАК Павла Семенова, чий талант був високо оцінений представниками Харківської муніципальної галереї.


У межах спецпрограми номінації «Фотомистецтво» відбулася презентація арт-проекту відомого фотохудожника Антона Ткаченка. Його акція-перформанс не тільки перевернула загальноприйняті уявлення щодо специфіки експонування світлин, але й залишила чимало підстав для плідних мистецько-філософських роздумів.


Окремо слід виділити цікаві роботи з фотографіки, які були представлені у галереї Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Завдяки цифровому проектору глядачі мали змогу поринути у світ дигітального мистецтва та відкрити для себе фантастичні образи, створені на перетині новітніх технологій.


Дякуємо організаторам і чекаємо на нові цікаві зустрічі в межах щорічних заходів факультету кіно-, телемистецтва ХДАК.


Матеріал підготувала кандидат філософських наук, старший викладач кафедри телебачення ХДАК, член журі фестивалю “Golden Frame” Оксана Ландяк.