img-01

"GOLDEN FRAME": ТЕСТУВАННЯ ВІДЕОТЕХНІКИ ВІД "MAM RENTAL"“Golden Frame” 2019 року запам’ятався багатьма професійними заходами, цікавими для майбутніх фахівців сфери аудіовізуального мистецтва та виробництва. Так, 22 травня 2019 року для студентів Харківської державної академії культури та Харківської державної академії дизайну та мистецтв відбувся майстер-клас фахівців компанії “Mam Rental”, що спеціалізується на аренді фото і відеотехніки.


Майстер-клас був розділений на 2 частини: лекційну та практичну. Студенти отримали змогу не лише ознайомитися з широким асортиментом сучасної техніки, але й попрактикуватися на ній, адже на заході була проведена виставка-тренінг, де кожен бажаючий міг протестувати ту чи іншу апаратуру. Серед техніки: фото та відеокамери “Canon”, “Nikon”, “Sony”; стедіками “Ronin”, різноманітні об’єктиви, системи стабілізації, освітлювальне обладнання "LED" та "ARRI", дзеркальні новинки 2019 року та багато іншого.


Захід отримав багато схвальних відгуків: «Дуже цінно, коли є люди, які готові для розвитку якоїсь справи безкоштовно надавати свої послуги і допомогу тим, хто цього потребує. На жаль, не всі можуть дозволити собі придбати ту чи іншу фототехніку, тому такі майстер-класи дають змогу доторкнутися до своєї мрії», – зазначає студентка 2 курсу факультету кіно-, телемистецтва ХДАК Діана Стріженкова.


Тож, від імені усіх студентів факультету КТМ, дякуємо організаторам фестивалю “Golden Frame” за чудову нагоду розширити професійні навички користування провідною технікою для майбутньої реалізації в обраній професії.


Матеріал підготувала заступник декана факультету кіно-, телемистецтва ХДАК Ольга Косачова.