img-01

КУБОК КУБКІВ - ФІНАЛ МОЛОДІЖНОЇ ЛІГИ КВККоманди, які брали участь у Харківській відкритій міській молодіжній Лізі КВК, зіграли цілий сезон і дійшли до фіналу. 17 травня в палаці студентів НТУ «ХПІ» учасники зібралися, щоб вирішити: хто найсмішніший серед вже названих переможців.


Гра проходила в 2 етапи: «Кубок Перспектив» та «Кубок Кубків». У першій номінації зіграли 6 молодих команд, які не брали участь в сезоні. Кубок взяла команда «Гроздья Рябины» м.Суми. Наступним кроком була запекла битва тих, хто більше ніж півроку змагалися за право носити головний титул переможців. За «Кубок Кубків» боролися 8 команд : «Ножки Буша», «Молодые и горячие», «День взятия Бастилии», «Велосипед», «60-й калибр», «Life is good», «СD/RW» та «Подруги твого хлопця», які представляють Харківську державну академію культури і складаються з студентів факультету кіно-, телемистецтва. Учасники зіграли в 2 конкурси: «Розминка» та «Візитівка». В кожному можна було отримати по 7 балі від журі, максимальна оцінка – 49.


Крісла суддів зайняли директор палацу студентів НТУ «ХПІ» Анатолій Федорович Марущенко, відомий ведучий та актор Володимир Резник, блогер Євгеній Бєлозьоров, помічник народного депутата України Віталія Хамутинника Володимир Ковальковський, кандидат економічних наук, доцент харківського торгово-економічного інституту, Київського торгово-економічного університету Марина Будник та директор Харківського міського центру дозвілля молоді, директор кіноконцертної зали «Україна» Олена Лєонова.


Ціла зала палацу була заповнена вболівальниками, які підтримували улюблені команди. В першому конкурсі гравці відповідали на запитання глядачів, всього їх було 5. Максимальний бал отримали команди «Ножки Буша», «Life is good», «День взятия Бастилии», 2 місце посіли «Подруги твого хлопця», отримавши 42 бали. Відповіді лунали різноманітні та «сміливі», але було смішно, що - найголовніше!


Наступний етап - візитівка. Команда Харківської державної академії культури розпочала виступ зі сміливої заяви про те, що хочуть перемогти в грі та забрати кубок. Команда дізнається, що одна з дівчат - Віка зустрічається з Ванею, а отже це гарний привід для жартів. Однак веселощі перериває колишній хлопець Віки, який вкотре доводить, що дівчина недаремно його покинула. Потім гравці показують номер про дівчину, яка оформляє банківську картку, але в неї виникають труднощі та дивні запитання: «А на золотой карточке проба есть?...». Після мініатюри Ваня злиться: чому саме на його долю випала місія витримати 6 жінок. Виступ закінчується миром та яскравим танком, який сподобався і глядачам, і журі.


У кінці були підведені результати та виставлені оцінки. В головному кубку перемогла команда «Ножки Буша», 2 місце посіла команда «День взятия Бастилии», а 3 – «Подруги твого хлопця». Переможця важко було обрати, бо кожна команда в цей день показала смішні виступити й отримали заслужені овації.


Ведуча КВК Алла Подкосова-Фокіна надала змогу сказати пару слів членам журі, які в першу чергу відзначили прогрес команди ХДАК і попросили, щоб «Подруги твого хлопця» не зупинялися на місці і надалі дивували суддів та прихильників.


Це була найкрутіша та остання гра 19-го сезону. Наступного разу улюблений глядач зустрінеться з новими командами в жовтні, і на нього буде чекати багато нового та цікавого!


Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.